Jeśli jesteś niezamężną kobietą i przyśniło Ci się, że nosisz Welon to spodziewaj się, że niedługo usłyszysz wyznanie miłości, słowa oświadczyn i szybko wyjdziesz za mąż. Sen, w którym masz na głowie Welon zapowiada, że wyjdziesz za dobrego i mądrego mężczyznę, który zapewni Ci szczęście i bezpieczeństwo.

Śniło mnie się, że noszę welon, co może oznaczać taki sen? W rzeczywistości może czuć potrzebę stabilności i wsparcia. Nie przeszkadza Ci odrobina rutyny w codziennym życiu, dopóki masz możliwość dzielenia czasu z ukochaną osobą. Dla osób samotnych może być to szczególnie pozytywny znak. Masz szansę na poznanie ciekawej oraz intrygującej osoby, z którą uda się nawiązać dłuższą relację. Dlatego nie wahaj się, żeby skorzystać z propozycji znajomych na wyjście towarzyskie. Poznasz taką osobę w najmniej oczekiwanym przez siebie miejscu.

Dlaczego śniło mnie się, że przymierzam welon w sklepie? Wkrótce mogą na Ciebie czekać trudne decyzji, które wcześniej mogły wydawać się prostsze. Być możesz zaczniesz wątpić w słuszność swoich decyzji albo będziesz chciała się wycofać z tych, które już podjęłaś. Warto w najbliższym czasie zaplanować sobie odpoczynek, bo stres może sprawić, że zrobisz coś czego później będziesz żałować. Sennik radzi, żeby nie bać się korzystać z pomocy bliskich, bo oni mają Twoje dobro na uwadze.

Bliska mnie osoba miała na sobie welon, co to może oznaczać? W rzeczywistości możesz czuć się, że utknęłaś w miejscu. Życie innych osób ruszyło do przodu, a Ty wciąż szukasz celu. Należy pamiętać, że życie nie jest wyścigiem i każdy dąży swoim własnym krokiem. Jeśli jest Ci ciężki i czujesz, że musisz o tym z kimś porozmawiać nie wahaj się, żeby skorzystać z pomocy terapeuty.

W pracy może czekać Cię nagroda w postaci premii lub awansu na wyższe stanowisko. Twoja ciężka praca się popłaci, co pozwoli zacząć Ci kolejny etap w swojej karierze.