Sen o manekinie ostrzega przed skomplikowanymi sytuacjami, w które możesz zostać wmanewrowany. Jeśli śnił Ci się Manekin to wstrzymaj się od podejmowania poważnych decyzji i deklaracji. Jeśli takie przydarzyły Ci się w ostatnim czasie to może warto się wycofać aby uniknąć przykrych konsekwencji. Ktoś może próbować Cię wykorzystać.

Manekin we śnie uosabia fałszywość, zakłamanie. Sennik informuje o nieudanych próbach zainteresowania i zwycięstwa przeciwnika. Manekin jest porównywany z fałszywymi wartościami, co przyniesie rozczarowanie. Ten przedmiot we śnie głosi skłonność do samooszukiwania się.

Bądź uważny! Sennik również ostrzega przed przeżyciem swojego życia jako zabawka w rękach innych ludzi. Być może jesteś otoczony przez bezdusznych ludzi, którzy nie są w stanie okazać szczerości i współczucia.

Widzenie we śnie znanego manekina oznacza, że uczucia i emocje postaci są dalekie od szczerości. Również taki sen można zinterpretować jako złe postępowanie partnera, który Cie oszukuje. Często ze względu na to, że partner jest nam bliski przymykamy oko na jego postępowania. Nie zwracamy uwagi na to co robi źle.

Jeśli kobiecie przyśnił się manekin, bardzo możliwe, że pragnie ona skrytego romansu z nieznajomym. Każdy ma oczywiście różne potrzeby, tajne miłosne spotkania mogą być jedną z nich.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.

Powyższy opis snu nie jest wystarczający? Skorzystaj z wyszukiwarki snu w prawym górnym rogu strony.