Jeśli śni Ci się, że mówisz to czeka Cię bardzo dobry okres jeśli chodzi o naukę, pracę i rozwój osobistych. Sen, w którym rozmawiasz z nieznanymi Ci osobami, zwiastuje, że spotkasz osoby, które zainspirują Cię w obszarach intelektualnych. Być może nawet spotkasz osobę, która przyjmie rola mentora i pokieruje Cię na właściwą ścieżkę. W najbliższym czasie warto skupić się na realizowaniu własnych planów, bo teraz los jest po Twojej stronie. Masz spore szanse, że Twoje postanowienia przyniosą oczekiwany efekt.

Jeśli śni Ci się, że to Ty mówisz do kogoś, to być może Ty staniesz się inspiracja dla innych. Nie ważny czy pracujesz czy jesteś osobą uczącą się. Wkrótce możesz poznać osobę, która dzięki Twoim radom będzie w stanie odmienić swoje życie na lepsze. Przyniesie Ci wiele satysfakcji i radości, że byłaś w stanie komuś pomóc. To może być także znak, że zamiast czekania na osobę, aż się zjawi, to warto jest zacząć pomagać już teraz.

Co oznacza sen, w którym rozmawiałaś sama ze sobą? W rzeczywistością targają Tobą dylematy związane z przyszłością, pracą lub związkiem miłosnym. Prowadząc dialog sama ze sobą próbujesz odnaleźć się w tej ciężkiej sytuacji. Niekiedy taki sen, to też oznaka, że zbyt często ulegasz presji innych. Zaczynasz robić rzeczy, które w głębi duszy są przeciwne Twoim wartościom. Taką rozmowę wtedy należy potraktować jako dialog z własnym sumieniem. Być może warto jest go posłuchać.

Czy śniło Ci się, że rozmawiałaś z osobą zmarłą? Taka wizja może mówić o tęsknocie do tej osoby. Szczególnie jeśli wciąż jesteś w żałobie. Inna interpretacja snu mówi, że wkrótce ktoś Ci udzieli pomocnej rady. Istnieje także szansa, że otrzymasz nieoczekiwane wieści, które będą w stanie odmienić Twoje życie na lepsze.

Jeśli miałaś, w którym musiałaś zeznawać w sądzie, to przygotuj się, że ktoś będzie rozczarowany Twoim zachowaniem.