Dziesiątka we śnie znaczenie | Sennik Online

Dziesiątka to liczba doskonałości i komplementarności. Symbolizuje perfekcyjne ład i porządek. Jeśli więc w twoim snie pojawił się symbol dziesiątki to atrybuty tej liczby możesz przypisać sensowi snu.

Zgodnie z interpretacją wymarzonej książki Medei, liczby we śnie są dobrym symbolem. Wszystko, co wymyślone, spełni się, wasze plany doprowadzą do godnych osiągnięć. Ale jeśli są niejasne, nieczytelne, wówczas wszelkie wysiłki zmienią się w pył. Jeśli pewien, że data twojej śmierci została ci objawiona we śnie, to w rzeczywistości w tym dniu wykonasz poważną pracę. Jeśli zdarzy ci się zobaczyć we śnie liczby, które kiedykolwiek odgrywały rolę w życiu, to książka ze snami sugeruje korelowanie ich z przeszłymi wydarzeniami. Jeżeli uważasz, że liczba, która wypadła ze snu, jest udana, w rzeczywistości dopadnie cię szczęście i odwrotnie.

Dziesięć osób widzianych we śnie jest symbolem nawiązaniem nowych znajomości oraz odbudowanie starych relacji. Zarówno z krewnymi jak i dawnymi znajomymi. Dla osób przedsiębiorczych może to być pozyskanie nowych kontrahentów biznesowych.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.

Powyższy opis snu nie jest wystarczający? Skorzystaj z wyszukiwarki snu w prawym górnym rogu strony.