Palce we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o palcu przypomina o tym, że warto poświęcic trochę czasu dla siebie. Jesli śnią Ci się Twoje własne Palce postaraj się spędzić wicej czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Palce na dłoniach we śnie symbolicznie odzwierciedlają osobisty stosunek do codziennej sytuacji, a ponadto uosabiają bliskich mu ludzi i jego własne możliwości. Wieszcze jasno wyjaśniają różne opcje snów.

Jeśli śniłeś o zadbanych i pięknych palcach na rękach, oznacza to, że twoja szczerość i dobre intencje w najbliższym otoczeniu zostaną docenione na podstawie jego zalet. Czy śniło ci się, że nie masz już palców? Senny chłopiec Millera radzi przygotować się na poważną stratę materialną. Widzieć podrapane i brudne palce to wielka katastrofa.

Interpretacja snu o palcach zależy bezpośrednio od wartości przyjętych w świecie rzeczywistym. Nienazwany symbolizuje więc związek partnerski lub małżeństwo, wielki, wychowany w górę – we śnie symbol szczęścia, doskonały stan rzeczy, skierowany w dół – interpretacja jest odwrotna. Wskazuje na skazanie, oskarżenie lub wskazuje na coś. Środek oznacza złość lub obrazę.

Te same sześć palców bez wątpienia wskazuje we śnie na wczesny dodatek do rodziny (narodziny, małżeństwo, itp.). Ogólnie rzecz biorąc, jeśli masz sen, że masz dodatkowe palce, wkrótce się wzbogacić. Dodatkowe palce wskazują na dziedziczenie, nieoczekiwane zyski, wygrane.

Śniłeś o opuchniętych palcach na rękach, będziesz miał genialny postęp w karierze. Silnie spuchnięte paliczki oznaczają, że znajdziesz się w nietypowej sytuacji i nie od razu wymyślisz, jak się zachować.

Odcięte palce we śnie

Śniłeś o własnych odciętych palcach? Niestety, jest to oznaka poważnej straty i śmierci bliskich. Sennik online zapowiada utratę szacunku i wsparcia. W snach, odcięte paliczki obiecują również wydarzenia, które zakończą się utratą dużych sum pieniędzy.

Śniłeś o odciętych palcach na rękach? Bez wątpienia stracisz nadzieję i nie będziesz w stanie nawet zmusić się do działania. Jeśli to były odcięte czyjeś palce, prawdopodobnie podejmiesz jakieś działania, które zabiorą korzyści twoim wrogom lub przejmą dobro innych.