Egocentryk we śnie może zapowiadać problemy spowodowane zbyt dużym skupieniem na sobie. Jeśli śniło Ci się, że ktoś ze znanych Ci osób zachowuje się w sposób egocentryczny, to być może podświadomie uważasz tę osobę za zbyt mocno skupioną na sobie, co wywołuje Twoją irytację.

Wiele osób interpretuje egoizm jako coś złego. Niemniej jednak często zapominamy o tym, że istnieje również coś takiego jak dobry egoizm, nie tylko taki, który jest zły. Jeśli mielibyśmy spojrzeć na egoizm – każdy po trochu jest egoistą. Dobrym przykładem jest chociażby coś takiego jak wizyta w sklepie. Idąc do sklepu wybieramy produkty, które nam się przydadzą. Jest to uzależnione tylko i wyłącznie od subiektywnych potrzeb kupującego. Nie pytamy sprzedawcy co mu się najgorzej sprzedaje, tylko bierzemy to czego sami potrzebujemy. Nie tylko mowa tu o kategorii produktu, ale również koniec końców o producencie oraz konkretnym modelu/typie.

Idąc tym tropem, śniąc o egoiście / egoizmie, nie powinniśmy tego od razu klasyfikować jako coś złego. W życiu na szczęście rzadko zdarzają się sytuacje w których podjęta decyzja de facto na naszą korzyść będzie równoznaczna z chociażby utratą pracy przez kogoś innego. Niemniej jednak nawet taka decyzja powinna zostać podjęta mając na uwadze nasze dobro. Bardzo dobrym podejściem do takich spraw jest zastanowienie się, czy gdyby ta druga osoba była na naszym miejscu, postąpiłaby inaczej niż my?

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Powyższy opis snu nie jest wystarczający? Skorzystaj z wyszukiwarki snu w prawym górnym rogu strony.