Sny o handlu, w których pojawiają się sceny kupna, sprzedaży lub innych czynności związanych z handlem należą do grupy snów „materialistycznych” i są domeną mężczyzn.

Sen o handlu i wymianie towarów – znaczenie

Sen o handlu może być wyparciem kompleksów związanych z poczuciem niespełnienia się w roli Małżonka jako tego, który odpowiada za zapewnienie finansowego bezpieczeństwa rodzinie. Handel we śnie może być też przejawem poczucia niespełnienia się w zawodzie. Sny o handlowaniu mogą zdarzać się mężczyznom, którzy odczuwają, że ich życie zawodowe nie potoczyło się wraz z ich powołaniem.

Handel pojawiający się w snach może też być projekcją pracoholizmu. Jeśli przebywasz w swojej pracy większość część dnia i sprawia Ci to większą przyjemność niż spędzanie czasu z przyjaciółmi, lub jeśli Twoja praca dotyczy spraw związanych ze sprzedażą, sny w których pojawia się Handel może być przejawem pracoholizmu, na który cierpisz, a do którego nie chcesz się przyznać. Jeśli bliskie Ci osoby zwracają Ci na ten fakt uwagę. nie lekceważ tego, zwłaszcza że przeżywane przez Ciebie sny dowodzą, że nie jest to mały problem.

Chcesz zostać przedsiębiorcą? W Twoich snach może pojawiać się handel

Wiele osób chciałoby się wyrwać ze szpon swoich szefów, założyć jakiś własny biznes. W dzisiejszych czasach sprzedaż towarów i usług to podstawa. Wiele osób marzy o tym żeby prowadzić własną firmę. Mając nadzieję, że pozwoli mu ona na utrzymanie swojej rodziny + spełnienie innych marzeń.

Niestety osoby, które pracują na etacie, a chciałyby otworzyć własną działalność często nie biorą pod uwagę tego, że na etacie mogą robić to co rzeczywiście lubią. Natomiast po otworzeniu własnej działalności gospodarczej będą musieli robić masę różnych innych rzeczy. Wielu przedsiębiorców wręcz nienawidzi marketingu, chcieliby się zająć np. jedynie świadczeniem usługi, albo obsługą klienta.

Sen o sprzedawaniu może również być powiązany z sytuacją życiową w której musisz sprzedać coś czego nie chcesz się pozbywać. Często powodem tego może być trudna sytuacja finansowa, konieczność zebrania na coś pieniędzy itd.