Sen o mądrym człowieku to wskazówka aby kierować się przede wszystkim własnym dobrem. Jeśli śniło Ci się spotkanie z mądrym człowiekiem (najczęściej abstrakcyjną postacią, której nie znasz) to spodziewaj się, że niedługo będziesz musiał podjąć decyzję, wskutek której zyskasz coś kosztem innej osoby. Mądry Człowiek we śnie podpowiada aby w tej sytuacji zatroszczyć się o siebie.

Przyśniła Ci się osoba, która już nie żyje? Bardzo możliwe, że miała ona w Twoim życiu wyjątkową rolę. Często taką rolę mają nasi dziadkowie oraz rodzice. Po ich stracie wspominamy różne momenty w których nam pomagali, dzielili się swoimi mądrościami itp.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zainteresowała Cie tematyka tego snu? Rozmyślasz nad tym dlaczego w Twoim śnie ukazał się motyw bycia mądrym? Zostaw nam info w komentarzu! Ważną informacją jest to czy w prawdziwym życiu spodziewasz się jakiegoś egzaminu w najbliższym czasie? Może masz podejść do egzaminu, który zadecyduje o Twojej przyszłości? Zaleca się zapamiętanie snu z elementem brania udziału w egzaminie, Twoje odczucia są bardzo ważne, ponieważ emocje są kluczem do odszyfrowania tej historii. Sen, w którym przystępujesz do egzaminu, może oznaczać wewnętrzną wątpliwość czy na pewno dobrze się przygotowaliśmy do nadchodzącego testu. Możliwe, że powinieneś poświęcić więcej czasu na naukę.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy. Pamiętaj o czytaniu innych artykułów na łamach naszego portalu