Złączone dłonie we śnie znaczenie | Sennik Online

Złączone dłonie to zapowiedź miłości, związku a nawet małżeństwa. Jeśli jesteś w związku to spodziewaj się pogłębienia więzi, jeśli jesteś osobą poszukującą miłości spodziewaj się, że spotkasz kogoś na swojej drodze.

Sen, w którym widzisz głaszczące, dotykające dłonie odzwierciedla zmysłowość śniącego a także tęsknotę za cielesnymi doznaniami. Jest to symbol delikatności i ciepła.

Marzenie, w którym chodzisz z przyjacielem w ciemności, trzymając rączki, oznacza wspólne trudności. Czy obcy wziął cię za rękę? Pewna nieznana osoba pomoże w trudnym momencie. A oto, o czym marzy menedżer, by lekko dotknąć palcami: czekasz na bardzo ciekawą ofertę pracy. Czy marzyłeś o tym, że poruszy cię kolega, oferujący współpracę? Oznacza to owocną współpracę.

Złączone dłonie oczywiście wielu osobom kojarzą się z modlitwą. Bardzo możliwe, że w Twoim życiu dzieje się coś na co nie masz wpływu i chciałbyś żeby ktoś Ci w tym pomógł.

Czy dziewczyna marzyła o tym, że trzyma się za ręce z facetem, którego zna, z którym po prostu się przyjaźni? Wielka księga snów pomoże ci dowiedzieć się, gdzie ona tak śni. Jej tłumaczka snów nocnych ma takie wyjaśnienie. Ten sen jest symbolem czasu, w którym śniący może spotkać bardzo silną osobę w kręgach, w które próbuje się dostać. Najważniejsze jest to, że facet we śnie nie był ukochaną dziewczyną, inaczej taka historia oznaczałaby kłótnię z dziewczyną.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu . Zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.