Śnił Ci się maraton? To znaczy, że jesteś osobą ambitną, pracowitą i zawsze wyznaczasz sobie cele do osiągnięcia. Dla niektórych osób taka wizja to znak, że Twój wysiłek przyniesie oczekiwane rezultaty. Może to być awans lub premia w pracy. Nie tylko możesz przejść na wyższe stanowisku, ale także otrzymasz szacunek oraz uznanie.

Jeśli śniło Ci się, że widzisz ludzi biegnących w maratonie to znaczy, że sukcesy innych motywują Cię do pracy. To jest bardzo dobry znak dla osoby śniącej. Nie dajesz ponieść się zawiści, tylko podziwiasz osiągnięcia innych. Taka postawa sprzyja w realizowaniu własnych celów. Chociaż nie zawsze czujesz, że zmiany zachodzą w takim tempie jakim byś chciała, to jest to właściwy kierunek na drodze do sukcesu.

Jeśli śniło Ci się, że Ty biegniesz w maratonie to znaczy, że osiągniesz sukces zawodowy. Dobrze pracujesz zespołowo, dlatego Twoje opinie są uwzględniane w wielu projektach. Wiesz czym jest zdrowa konkurencja, dlatego nie zawsze dla Ciebie liczy się osobista wygrana, tylko wspólne osiągnięcie danego celu. Taka postawa nie tylko sprzyja w środowisku zawodowym, ale także osobistym. Jesteś w stanie tworzyć długotrwałe relacje z innymi i przyznać rację wtedy kiedy trzeba. Udany związek, to przede wszystkim praca, do której w pełni jesteś w stanie się zobowiązać.

Wycofanie się z wyścigu w maratonie może mieć podwójne znaczenie. Pierwsze jest takie, że zbyt szybko się poddajesz i rezygnujesz kiedy na Twojej drodze pojawi się pierwsza przeszkoda. Powoduje, że trudniej Ci jest dojść do celu i nie zawsze podejmujesz się wyzwań. Druga interpretacja takiej wizji może mówić osobie śniącej, że nie chcesz uczestniczyć w biegu innych ludzi. Lubisz chodzić własnymi ścieżkami i sama wyznaczasz sobie cele do których dążysz. Masz jasno wyznaczony kierunek, w którym zmierzasz pomimo krytyki innych osób. Jest to dobra postawa dla wizjonerów i osób ambitnych. Nic nie jest w stanie Cię zatrzymać.