Zagłada we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniła Ci się zagłada, to już niedługo przekonasz się, że nic jest na zawsze. Sen o zgładzie zapowiada ogromne zmiany w życiu śniącej osoby w sferach, które wydawały się być niewzruszalne i niezmienne.

Sen o zagładzie niekiedy wyjaśnia ważne, a czasami nawet tragiczne przeżycia z prawdziwego życia. Osoba czuje się bezradna, samotna, a obecna sytuacja życiowa jest postrzegana jako beznadziejna, nieprzewidywalna. Sen ujawnia strach przed popełnieniem błędu, który może okazać się fatalny w skutkach. Może obawiasz się niepowodzenia przy nadchodzącym egzaminie. Może masz kryzys w swoim związku i boisz się, że dojdzie do zerwania. Sen często poprzedza takie wydarzenia jak rozstanie, rozwód lub utrata bliskiej osoby.

Jeśli śniłeś o zagładzie znanego Ci świata, to nie bój się, gdyż taki sen nie zwiastuje nadejście strasznych wydarzeń w prawdziwym życiu – apokalipsa, wojna czy epidemia. Najczęściej taki sen jest tylko wskaźnikiem stanu wewnętrznego. W Twoim życiu nastąpiły znaczące zmiany. Moralnie nie jesteś gotowy, aby podjąć decydujący krok, masz wątpliwości, niepewność, strach przed nieznanym. Szczegóły snu pomogą Ci odnaleźć dokładniejszą interpretację i zrozumieć dlaczego Ci przyśniła się wizja końca świata.

Jeśli przyśniła Ci się biblijna wersja apokalipsy w postaci powodzi, to zwiastuje to nadejściem korzyści i bogactwa. Jeśli wkrótce w prawdziwym życiu wybierasz się na wczasy rejsem lub podróż morską, to wyprawa okaże się być spokojna i bezpieczna.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.