Adres we śnie odnosi się do miejsca, w którym obecnie się znajdujesz. Jeśli śniło Ci się, że widzisz Adres to wskazówka gdzie szukać rozwiązania problemów lub w jakim kierunku podążać. Często ludziom przytrafiają się sny, w których pojawia się motyw ich adresu z dzieciństwa. Oznacza to, że powrót do korzeni może mieć niebagatelny wpływ na najbliższą przyszłość.

Jak pomyślisz w swojej głowie o słowie “adres”, automatycznie w Twojej głowie skojarzy się ono z słowem dom. Nie ma w tym oczywiście nic dziwnego. Sen w którym śni nam się znajoma lokalizacja, znajomy adres, bardzo możliwe, że po prostu tęsknimy za czymś lub za kimś.

W przypadku gdy jesteśmy na jakimś wyjeździe, bardzo możliwe, że tęsknimy po prostu za naszym domem. Za naszym pokojem, wygodnym łóżkiem. Natomiast jeśli śnimy o innej lokalizacji niż nasz dom, bardzo możliwe, że mamy sentyment do jakichś zdarzeń. W głowie siedzą nam jakieś wspomnienia.

Pozostajemy w kontakcie!

Zainteresowała Cie tematyka tego snu? Rozmyślasz nad tym dlaczego w Twoim śnie ukazał się jakiś adres? Zostaw nam info w komentarzu! Ważną informacją jest to czy w prawdziwym życiu ten adres jest Ci znajomy? Może mieszka tam jakaś bliska Ci osoba? Twoja dziewczyna? Twoi rodzice? Może spędzałeś tam dużo czasu w dzieciństwie? Sen, w którym przebywasz w jakiejś określonej lokalizacji, może oznaczać walkę z uczuciem. Ten symbol jest również świadectwem, że w ostatnim czasie za mało analizowałeś to co się dzieje wokół Ciebie, przez co kogoś np. straciłeś.

Zachęcamy również do zapoznawania się z innymi interpretacjami snów na łamach naszego portalu. Codziennie nowe treści, nowe interpretacje. Jeśli interesuje Cie inna tematyka zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego portalu. Jesli spodobał Ci się nasz artykuł udostępnij go na swoim facebooku.

Masz jakieś pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Daj nam znać pod artykułem. Mogą Cie również zainteresować inne artykuły o podobnej tematyce.