Sen, w którym pojawia się motyw awantury najczęściej jest odzwierciedleniem złych emocji, które żywimy do kogoś lecz nie możemy lub nie chcemy wyrazić.

Znaczenie snów z motywem kłótni

Szczególnie osoby, które spotkała jakaś krzywda lub cos przykrego ze strony innych ludzi widzą siebie we śnie jako awanturnika. W ten sposób oczyszczają swój umysł. Sen o awanturze pomaga wyrzucić negatywne emocje dzięki czemu śniąca osoba odzyskuje spokój i pozbywa się nagromadzonych emocji.

Sen ten zapowiada kłopoty w rodzinie oraz w pracy. Dla niektórych osób nawet pozornie najdrobniejsza rzecz może wyzwolić konflikt. Sennik radzi, żeby nie trzymać gniewu w sobie i mówić od razu co się nie podoba. Tłumienie w sobie nienawiści, nieważne jak uzasadnionej, może doprowadzić do nieszczęścia i smutku.

Widziałaś jak ktoś inny awanturuje się we śnie? Jest to znak, że podejmujesz właściwe decyzje finansowe. Starasz się nie ulegać pokusom i coraz lepiej idzie Ci zarządzanie pieniędzmi. Powstrzymywanie się od impulsywnych wydatków umożliwi Tobie zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy, które będziesz mogła wydać na wymarzone wakacje.

Co jeszcze mogą oznaczać sny o awanturowaniu się?

Dla niektórych taki sen, to także zapowiedź poprawiającej się produktywności w prawdziwym życiu. Otrzymasz okazję na zrealizowanie swoich długo odkładanych planów. Doda Ci to energii i siły, żeby zaplanować kolejne cele na najbliższą przyszłość. Pamiętaj także, żeby nie pracować za dużo i poświęcać czas swoim najbliższym i na odpoczynek.

Kobieta, która się kłóci z inną kobietą we śnie może wskazywać na konflikt emocjonalny. Dla mężczyzny może być to dylemat, którą kobietę powinien wybrać. Dla kobiety może to być oznaka niskiej samooceny i braku zaufania. Jeśli jesteś w związku z drugą osobą należy pamiętać, że komunikacja jest podstawą każdej udanej relacji. Jeśli nie jesteście w stanie ze sobą szczerze rozmawiać, to zastanowić się należy czy Wasza relacja ma sens.

Awantura dwóch mężczyzn wskazuje na lęk i potrzeby wypowiedzenia własnych myśli. Prawdopodobnie czujesz się, że nie masz osoby, która chętnie Cię wysłucha.