Mokradło we śnie odzwierciedla Twój brak pewności co do przyszłości i niestabilną sytuację życiową. Jeśli śniło Ci się Mokradło to bardzo prawdopodobne, że borykasz się z problemami finansowymi lub zawodowymi i brak Ci oparcia w bliskich. To wszystko składa się na brak poczucia gruntu pod nogami.

Śniło mnie się, że byłam sama, co to może oznaczać? W rzeczywistości możesz być osobą samotną, która ma trudności w nawiązywaniu nowych więzi z ludźmi. Taki sen może być również oznaką, że nawet pomimo znajomych w swoim życiu, to nie masz osoby, z którą możesz szczerze porozmawiać. Może nie czujesz się w pełni zrozumiana, a może nie jesteś w stanie lepiej przekazywać własnych myśli oraz odczuć. Teraz jest dobra okazja na to, że rozważyć wizytę u psychologa. Ten stan rzeczy może być również oznaką pogłębiającej się depresji, którą nie należy ignorować. Zawsze też warto mieć niezależną osobę w swoim życiu, z którą możesz szczerze porozmawiać i wysłucha Twoich problemów.

Byłam na mokradłach ze swoim partnerem, jakie ma znaczenie taki sen? To może być dobry znak dla Ciebie i Twojego partnera. Sen wskazuje, że pomimo wszelkich trudności, które napotykacie na swojej drodze, to wciąż razem dążycie do celu. To jest bardzo dobry znak szczególnie jeśli planujecie kolejny etap w swoim życiu jak mieszkanie, ślub lub dziecko. Teraz może być dobra okazja na to, żeby wspólnie rozpocząć nowy rozdział. Wizja jest też dobrym znakiem jeśli w obecnym związku przeżywasz ochłodzenie nastrojów i dystans emocjonalny. Wkrótce masz możliwość na ocieplenie nastrojów w domu, a także przywróceniu stabilności w życiu miłosnym.

W niektórych przypadkach taki sen może również wskazywać, że ktoś z Twoich bliskich będzie wkrótce wymagać Twojej pomocy. Niekiedy może być to pomoc fizyczna, ale także i emocjonalna. Dobry znak jest taki, że będziesz nie tylko w stanie pomóc, ale i odmienić czyjeś życie na lepsze.