Jeśli śniło Ci się śledzenie to uważaj na nieżyczliwość osób, które chcą świadomie Ci zaszkodzić. Sen o śledzeniu to ostrzeżenie przed kimś, kto dla własnej korzyści będzie chciał wpędzić Cię w problemy. Może być to współpracownik, który czyha na twoje stanowisko lub nieuczciwy wspólnik, który będzie chciał Cię oszukać.

Śledzenie można rozpatrywać w zasadzie na dwa sposoby. Po pierwszy gdy przyśni Ci się, że Ty kogoś śledziłeś. Po drugie, gdy przyśni Ci się, że ktoś śledził Ciebie. Oczywiście w tym drugim przypadku będzie wiele przypadków, gdy Tobie się jedynie wydaje, że ktoś Cie śledzi. Czasami jedynym celem snu jest po prostu wystraszenie. Wystarczy, że jest ciemno, idziemy jakimś krótkim korytarzem i usłyszymy jakiś szelest, a już mamy w głowie czarne scenariusze. Jeśli ktoś rzeczywiście Cie śledzi, bardzo możliwe, że w prawdziwym życiu jest coś co planujesz ujawnić, a jest to komuś nie na rękę.

W pierwszym przypadku wiele zależy od tego, czy realizujemy np. pracę detektywa, próbujemy kogoś odnaleźć. Może się okazać również, że śledzimy z powodu zazdrości np. własną dziewczynę. To już jest niezdrowe.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy. Zapoznaj się koniecznie z innymi interpretacjami na naszym portalu.

Mogą Cie również zainteresować artykuły o podobnej tematyce. 
Przede wszystkim powinieneś przeczytać artykuły o podobnej tematyce, tj.: Pieniądzeukrywanie się. Dodatkowo możesz poczytać artykuły rozwodach oraz zdradzie.