Sny z fałszowaniem pieniędzy podobnie jak pojawiające się we śnie sceny z hazardem dotyczą zazwyczaj osób lubiących zachowania ryzykowne. Takie osoby lubią sam „dreszczyk emocji” pojawiający się przy takich zachowaniach, a pojawienie się we śnie takich właśnie scen jak fałszerstwo lub oszustwo związane jest z pragnieniem podejmowania takich działań.

Sen o fałszowaniu pieniędzy może pojawić się również u osób chciwych, chcących zdobyć jak najwięcej pieniędzy w jak najszybszym czasie i to jak najmniejszym kosztem W związku z tym, że na co Dzień bardzo często myślą nad sposobami zarobienia pieniędzy, pojawiają się one również w ich snach i to właśnie w takich okolicznościach. Podobne sny zdarzają się również osobom cierpiącym na pracoholizm i są również wyparciem gnębiącego ich pragnienia zdobycia jak najwięcej dóbr materialnych w swoim życiu.

Śniło Ci się, że własnoręcznie reprodukujesz fałszywe pieniądze lub biżuterię – oznacza to, że nie tylko we śnie, ale i w prawdziwym życiu używasz niecnych sposób na osiąganie celów. Natomiast kłamstwo spowoduje, że inni będą mieli negatywny stosunek do Ciebie.

Podrabianie ważnych i cennych dokumentów – możliwość pozyskania użytecznej oferty. Będziesz w stanie wpłynąć na ludzi tak, aby Twój biznes okazał się być bardziej owocny.

Jeśli we śnie widzisz jak jakaś osoba drukuje pieniądze – posiadasz umiejętność rozszyfrowania nieszczerych osób, którzy swoją dwulicowość chowają za wszelkimi pochwałami i pochlebstwami. Dlaczego Tobie się przyśnił fałszerz gotówki? Wkrótce możesz paść ofiarą oszusta. Tylko spostrzegawczość i wspaniałe rozeznanie w sytuacji ocalą Cię z kłopotów.

Dlaczego śniło Ci się, że płacisz sfałszowanymi pieniędzmi? Jedna z interpretacji mówi o pojawieniu się sekretów, które zostały Tobie powierzone przez bliskie Ci osoby. Twoja podświadomość Cię ostrzega o konsekwencjach nie dotrzymania sekretów w tajemnicy.

Śniło Ci  się, że zostałeś złapany w sklepie podczas próby płatności fałszywymi pieniędzmi? Wcześniej czy później Twoje oszustwa ujrzą światło dzienne przez co możesz zepsuć swoje relacje z kolegami oraz krewnymi.