Ścinać czarne włosy we śnie znaczenie | Sennik Online

Sennik online proponuje dwie interpretacje snu o ścinaniu włosów.

Pierwszą symboliką snu o ścięciu czarnych włosów jest wyzdrowienie, wyjście z nawet ciężkiej choroby, powrót do sił.

Według drugiej interpretacji ścięcie czarnych włosów może symbolizować rozpad związku, Rozwód lub zakończenie namiętnej relacji.

W niektórych przypadkach wizja może symbolizować nieoczekiwane wieści lub odkrycie sekretów. Istnieje szansa, że wkrótce możesz poznać skrywaną prawdę przez Twoich bliskich lub przyjaciół. Nowo nabyta wiedza może zmienić na zawsze Twój światopogląd lub sposób w jaki patrzysz na osoby, których tajemnica dotyczy. Dla osób w związkach może to być też poznanie więcej faktów z życia osoby ukochanej. W tym przypadku natomiast pozwoli wam się jeszcze bardziej zbliżyć i się poznać.

Śniło mnie się, że widziałam bliską mnie osobę z obciętymi włosami, co to może oznaczać? Taka wizja może mieć odmienne znaczenie w zależności od tego czy ta osoba w rzeczywistości również ma czarne włosy. Jeśli ma, to wkrótce możesz zostać postawiona w sytuacji, która będzie wymagać od Ciebie siły charakteru i zdrowego rozsądku. Potrafisz przewidywać konsekwencje swoich działań, dlatego sennik przewiduje, że uda Ci się pomyślnie rozwiązać wszelkie problemy. Działaj racjonalnie i nie podejmuj pochopnych decyzji, a los pozostanie po Twojej stronie.

Jeśli osoba, o której śniłaś nie ma czarnych włosów w rzeczywistości, to może być to pozytywny znak. Wizja może wskazywać na dojrzewanie i pomyślność w działaniu. W swoim otoczeniu masz ludzi, którzy zawsze skłoni są Ci pomóc. Możesz liczyć na zaufanie oraz wsparcie, a ludzie chętnie przychodzą do Ciebie po porady. Niektórzy nawet traktują Cię jako wzór godny do naśladowania. Jesteś w stanie szybko poradzić sobie z problemem i nie poddajesz się przy pierwszej porażce. Te cechy są nie tylko pomocne w życiu osobistym, ale także i zawodowym.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz udostępniania na portalach społecznościowych.