Dawać rady we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się, że dajesz komuś Rady to może to oznaczać, że jesteś osobą, która przejmuje się problemami innych ale również ma skłonności do narzucania swojego zdania i poczucie, że wie lepiej.

Udzielanie rad mamie lub tacie podczas snu to znak, że od dawna nie interesuje cię to, co robią twoi rodzice. Czujesz się „grzeszny” za sobą, a to nie daje ci spokoju nawet w nocy. Czy widzisz anioła zstępującego z nieba w twoich snach i oferującego słuchanie jego przymierzy? Ta wizja oznacza, że słuchając swojego wewnętrznego głosu i ufając swojej intuicji. Będziesz w stanie osiągnąć sukces w sprawach, które są dla Ciebie bardzo ważne.

Śniło ci się, że udzielasz porad prawnych staremu przyjacielowi? Oznacza to, że masz pewność co do poprawności swoich słów i czynów. Ale aby doradzić obcemu człowiekowi, jak z punktu widzenia prawa należy zawrzeć umowę – jest to oznaką wątpliwości co do legalności jego działań.

Wątpisz, czy twoje decyzje są słuszne, podsuwa sen pastora Loffe tym, którzy widzieli we śnie, że dawał on rady swoim dzieciom. A jeśli śni ci się, że potomstwo ignoruje twoje polecenia, to wskazuje to na twoje osobiste wahanie. Jesteś rozdarty między pragnieniem ryzyka i zwycięstwa a strachem przed utratą tego, co starałeś się uratować.

Naucz swojego towarzysza i kolegę z klasy – znak przesadnej, a więc niezrealizowanej ambicji. Ale polecić coś doświadczonemu pracownikowi lub szefowi – oznakę chęci przeniesienia swoich obowiązków na innego.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu. Zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.