Jeśli jesteś wolną osobą i śniło Ci się, że idziesz na randkę to już niedługo dostaniesz swoja szansę na poznanie osoby, z którą zechcesz stworzyć związek. Osoby zajęte, które śnią o tym, że idą na randkę mogą być znudzone swoim obecnym partnerem i podświadomie marzą o dreszczyku ekscytacji towarzyszącego randkom.

Ważną wskazówką może się okazać pora roku, w którym zostałaś zaproszona na randkę. Piękny, bezchmurny, letni dzień może wskazywać na pogodny stan ducha i radość z codziennych spraw. Warto kontynuować dalszą realizację planów, gdyż ich powodzenie ma największą szansę na sukces.

Jesień może być symbolem płodności i nowego etapu w życiu. Niewykluczone, że wkrótce czeka Cię awans w pracy lub premia. Twoja kariera wkroczy na nową ścieżkę samorozwoju i przyjemności. Dla kobiet, które oczekują dziecka taki sen jest również dobrym znakiem.

Dlaczego miałaś sen będąc w związku? Taka wizja może wskazywać na tęsknotę za czasami, które wydawały się prostsze. Pragniesz wrócić do czasów kiedy istniało wyłącznie zauroczenie oraz dreszczyk z poznawania nowej osoby. Może znowu płomień pożądania zaiskrzył na nowo i a chęć potrzeby bliskości staje się motywem przewodnim w Twoich snach. W takiej sytuacji niektórym kobietom może towarzyszyć poczucie winy, bo nie chcą rezygnować z obecnej relacji. Może czujesz jakbyś zdradzała swojego partnera. Warto pamiętać, że sny zostają snami i są tylko przejawem naszego stanu ducha. Możemy próbować wyciągać z nich wnioski, lecz nie przepowiadają przyszłości.

Spotkanie z dawno zapomnianą osobą we śnie wskazuje, że wkrótce możesz otrzymać niespodziewane wieści od krewnych. Taki sen również może zwiastować kłopotliwe sytuacje, które spędzą sen z powiek.

Randka ze swoim ukochanym jest szczególnie przyjemnym znakiem dla osoby śniącej. Wskazuje, że wasz związek jest trwały, którą cechuje pasja, zaufanie i pożądanie. Jeśli planujecie rozpocząć wspólne życie teraz jest do tego najlepsza okazja.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi artykułami na łamach naszego portalu.