Jeśli śni Ci się głowa o wielkich rozmiarach lub postacie z głowami zbyt dużymi w porównaniu do proporcji ciała, to możesz Cierpieć z powodu problemów ze stawieniem czoła dojrzałemu życiu i odpowiedzialności.

Jeśli sen o wielkiej głowie ma miejsce w życiu osoby dorosłej, to być może podświadomie tęskni Ona za dzieciństwem i marzy o tym aby znów być małym dzieckiem, boryka się z problemami związanymi z dorosłością i cierpi z powodu braku wsparcia w trudnej sytuacji.

Dla niektórych osób taki sen wskazuje na pochopne decyzje. Nie ulegaj pokusom finansowym, w innym przypadku szybko nie będziesz w stanie pokryć najbliższych zobowiązań finansowych. W sferze uczuciowej warto zaufać bliskiej ci osobie. Komunikacja, to podstawa każdego zdrowego związku, dlatego jeśli masz wątpliwości, warto o tym porozmawiać.

Miałeś sen, w którym bliska Tobie osoba miała wielką głowę? Może to wskazywać na problemy z zaufaniem do danej do osoby. Nie jesteś w stanie w pełni się otworzyć, dlatego między wami zwiększa się dystans. Jeśli nie jesteś w stanie pracować nad swoją komunikacją, warto zadać sobie pytanie jaką widzisz przyszłość z daną osobą. Czy to nie jest czas działania?

Dla osób zakochanych sen może być oznaką niepewności. Rutyna jest częstym problem dojrzewających relacji, dlatego nie zawsze musi być to negatywny znak. Dla kobiety taka wizja może wskazywać, że nie jesteś zadowolona w sposób, w który traktuje Cię Twój partner. Dla mężczyzny natomiast może być, to znak zabłądzenia.

Widziałeś we śnie swoje dziecko z wielką głową? Taki sen może sugerować osobie śniącej, że powoli zaczynasz tracić kontrolę nad swoją pociechą. Szczególnie jeśli Twoje dziecko jest w okresie dojrzewania. Zamiast wymagać i kontrolować spróbuj porozmawiać i posłuchać co Twoje dziecko ma do powiedzenia. To jest też czas, aby uzbroić się w cierpliwość i pozwolić swojemu potomstwu na znalezienie własnej drogi w życiu.