Jeździć na nartach we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeździć na nartach we śnie to dobry znak. Spodziewaj się, że zrobisz teraz krok w nieznane, będziesz przecierać nowe życiowe ścieżki ale sprawi Ci to wielką radość.

Czyste górskie powietrze, mroźna świeżość, piskliwy śnieg i ty, misternie jeżdżący na nartach – co nie jest idyllą? Jazda na nartach nie jest łatwa. Jazda na nartach wymaga uwagi i długiego treningu, ale do tego dają nieporównywalne poczucie jazdy i wolności! Schodząc po stromych zboczach, czujesz się jak ptak. Przezwyciężając kolejną trampolinę, czujesz się jakbyś miał zamiar wystartować! Ale, oczywiście, ten rodzaj zabawy nie jest dla wszystkich. Niektórych ludzi stać tylko na taką rozrywkę we śnie. Co może oznaczać taki sen? Może to, że w życiu śpiącego jest zbyt wiele jasnych wrażeń? Lub odwrotnie, bardzo mało pozytywnych emocji, ale ogromna liczba kompleksów i lęków! Nie zgadujmy, ale po prostu zadajmy śpiącemu pytanie i dowiedzmy się odpowiedzi na wszystkie jego pytania!

Miałem sen, że patrzysz na innych ludzi schodzących ze zbocza – interpretacja tego snu jest następująca: czekasz na pojednanie lub poprawę relacji z przyjaciółmi lub krewnymi. Możliwe jest również, że stary przyjaciel wróci do twojego życia, z którym związek, który dawno temu ustał, przepowiada sennik online. Sen o tym, że posmarowałeś swoje narty specjalnym kremem do lepszego zjeżdżania jest znakiem, że cieszysz się autorytetem wśród kolegów, a lider słucha twojej opinii.

Narty wodne to zabawna i beztroska rozrywka, przepowiada wielka księga snów. Śniłeś o tym, że jeździłeś na nartach i utknąłeś w śniegu – realizacja planów i życzeń będzie utrudniona przez problemy osobiste. Śniło się, że spadłeś z nart wodnych – na rozczarowanie człowieka, któremu ufałeś, z gór – w twoich problemach będzie twoja własna wina, przepowiada wielka księga snów. Śniło się, że zjeżdżasz z góry na snowboardzie – ku niespodziewanej i miłej niespodziance od przyjaciela.

Zakup nart we śnie

Aby kupić narty w swoich snach, kupisz coś, o czym marzyłeś od dawna, obiecuje sennik online. Zobaczyć w swoich snach, jak inni kupują narty – najprawdopodobniej jeden z Twoich przyjaciół lub krewnych uczyni z Ciebie niespodziewany, ale przyjemny prezent. To jest sen, że masz skradzione narty – jest stagnacja w biznesie, nadszedł czas, aby dostosować się do swoich planów i celów, poleca sennik online. Śniło się, że wypożyczacie sprzęt narciarski – wkrótce będziecie musieli udowodnić nietykalność swojego autorytetu swoim dzieciom lub dzieciom przyjaciół. Kupuj we śnie narty alpejskie w czerwonym lub innym jasnym kolorze – masz mało pozytywnych emocji w życiu. Nowoczesny śpioch zaleca, abyś zaangażował się w jakieś ekstremalne hobby.