Symbolika koloru czarnego we śnie może być rozpatrywana na wielu płaszczyznach tak jak Czerń jako symbol ma wiele znaczeń w zależności od kontekstu. Najbardziej powszechną interpretacją koloru czarnego jest śmierć, żałoba i rozpacz. Jeśli sen o kolorze czarnym miał ponury bądź depresyjny kontekst to może on być zapowiedzią ?czarnych dni? w życiu śniącego. Czerń w takim wypadku może zapowiadać zbliżające się smutki, choroby, niepowodzenia finansowe i zawodowe a w najgorszym wypadku utratę kogoś bliskiego. Czarny kolor we śnie może też sporo Mówić o stanie emocjonalnym śniącego. Jeśli sny w czarnej tonacji pojawiają się często to mogą świadczyć o skłonności do depresji i nie najlepszej kondycji emocjonalnej.

Inną interpretacją snu w którym pojawia się Czerń może być religijność, ascetyzm, powaga i pokora. Czarny kolor często pojawia się w snach osób, które są wyciszone, poddają się refleksji nad życiem i świadomie rezygnują z niepotrzebnych luksusów ograniczając swoje potrzeby do minimum. Osoby te często czeka Czas wyciszenia, zadumy prowadzące do przełomu w stylu życia, przedefiniowaniu celów życiowych. Nierzadko zdarza się też, że jest to dla nich Początek to wejścia na ścieżkę głębokiej wiary a nawet do decyzji aby poświęcić życie Bogu.

Czerń jako elegancja i seksapil

Trzeba pamiętać o tym, że czerń to również kolor elegancji, luksusu i seksapilu. Nie bez powodu kolor czarny jest używany w produktach premium.
Kolor czarny w kontekście erotycznym może być bardzo ciekawym symbolem sennym. Czarny kolor może zapowiadać gorący Romans pełen niedomówień i tajemniczości.

Pozostańmy w kontakcie

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł udostępnij go na swoim Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli artykuł nie odpowiada na Twoje pytania, skorzystaj z wyszukiwarki artykułów na naszej stronie. Wyszukiwarka interpretacji znajduje się w prawym górnym rogu naszego serwisu.

Mogą Cie również zainteresować artykuły o podobnej tematyce: Kolor zielony, Kolor żółty oraz kolor biały.