Sen o uwodzeniu to wspaniały sen zapowiadający podboje każdemu poszukiwaczowi miłosnych przygód.

Postać uwodzicielki widziana we śnie – znaczenie

Jeśli śniło Ci się, że występujesz w roli uwodziciela lub uwodzicielki to miej się na baczności ponieważ Strzała Amora może trafić Ciebie – ale to nie Ty będziesz kontrolować sytuację! Jeśli śni Ci się, że ktoś uwodzi Ciebie to znaczy, że jesteś osobą otwartą na romanse i nowe znajomości – dzięki swojej aurze będziesz cieszyć się zainteresowaniem i adoracją i przyciągać uwagę płci przeciwnej.

Uwodzenie znanego aktora wskazuje na to, że pragniesz czegoś, czego w rzeczywistości nie możesz mieć. Nie zawsze będzie to dotyczyć miłości. Niekiedy jest to potrzeba poczucia się wyjątkowym, być kimś więcej, niż jest się w prawdziwym życiu. Jeśli doświadczasz smutku oraz jesteś przygnębiona codziennym życiem, sennik radzi, aby skorzystać z pomocy psychologa.

Jak interpretować przykładowe sny o uwodzeniu?

Sen w którym kobieta widzi jak półnaga dziewczyna obejmuje jej byłego partnera może mówić, że boisz się agresywnych zachowań ze strony innych i jesteś nieufna wobec jakiegokolwiek przejawiania uwagi wobec własnej osoby.

Widziałeś jak bliska Tobie dziewczyna flirtuje z obcym? Twoja zazdrość z prawdziwego życia przedostaje się do snów. Złą cechą jest podejrzliwość i próba kontroli swojej ukochanej, bo przez takie zachowanie bardziej się od Ciebie oddali. Zaufanie i szczera rozmowa ociepli relacji w waszym związku. Szczególnie jeśli pragniesz zbudować coś trwałego na wiele lat.

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.