Sen o dyrygencie mówi, abyś zaufał losowi w najbliższym czasie.

Dlaczego w Twoim śnie pojawia się postać dyrygenta? 

Nie masz wpływu na bieg wydarzeń a wszystko się toczy według własnego scenariusza. Nie warto podejmować wysiłku aby zmienić to, co jest Ci pisane ponieważ wszystko co Cię spotka w najbliższych dniach będzie miało dla Ciebie pozytywne skutki.

Dyrygent jest kimś bardzo ważnym w orkiestrze. Oczywiście z punktu widzenia macha on jedynie pałeczką, co niektórych zapewne może wręcz bawić. W rzeczywistości na dyrygencie spoczywa wiele zadań o których publiczność nie wie. Przede wszystkim czuwa on nad wszystkimi uczestnikami orkiestry. Zsynchronizowanie kilkudziesięciu, a czasami nawet kilkuset osób, które mają swoje nawyki i wywodzą się z różnych szkół nie jest prostym zadaniem.

Jeśli przyśnił Ci się dyrygent we śnie, może oznaczać to, że po prostu potrzebujesz kogoś, kto będzie Tobą „zarządzał”. Wiele osób niestety nie do końca jest w stanie zadbać o siebie i swoje interesy. Często zresztą widać to w związkach. Nie rzadko przecież to jedna ze stron dba o interesy tej drugiej.

Bycie dyrygentem jako przykład snu z takim motywem 

Może też się zdarzyć, że to Ty będziesz tym dyrygentem w swoim śnie. Oznaczać to może, że masz w sobie skrytego lidera, który Ci się czasami udziela. Możliwe, że nawet bez większego doświadczenia Twoje predyspozycje okażą się przydatne. Niestety kij ten również ma drugi koniec. Może się okazać, że masz pewnego rodzaju potrzebę posiadania władzy.

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.