Jeśli śni ci się igła to w niedalekiej przyszłości, ktoś z twojej rodziny lub bliski przyjaciel poprosi cię o pomoc.

Symbol igły we śnie jako oznaka prośby o pomoc

Pomoc ta, będzie polegać głównie na wsparciu psychicznym, być może ktoś będzie chciał zwierzyć się ze swoich problemów – może okazać się, że wystąpisz w roli psychoanalityka. Uważaj aby nie zranić tej osoby swoimi osądami, staraj się być delikatny.

Dla niektórych osób taka wizja to znak, że ktoś obdarzy Cię szczególnym zaufaniem – nie zawiedź go. Twoja zdolność dochowywania sekretów będzie szczególnie przydatne. Nie wszystko co zostanie powiedziane będzie w sekrecie, lecz należy pamiętać, że wciąż druga osoba będzie liczyć, że to co zostanie Ci przekazana zachowasz sobie.

Zastrzyk igłą – co oznacza w snach?

Miałaś sen, że dostajesz zastrzyk i czułaś igłę pod swoją skórą? Chociaż dla niektórych zastrzyki są bolesne, nieprzyjemne i straszne, to w wielu przypadkach koniecznie i ratują nas przed wszelkimi chorobami. W podobny sposób w rzeczywistości możesz być zmuszona zrobić, to co Ci się nie podoba lub sprawia lęk, lecz będzie to konieczne jeśli chcesz odmienić swoje życie na lepsze. Przełamywanie własnych granic, to jest coś co więcej osób powinno robić.

A co oznacza sen, w którym czułaś igłę podczas robienia tatuażu? Niekiedy warto jest wytrwać w niekorzystnej sytuacji, bo nie wiesz co na końcu Ci przyniesie los. Kiedy jest na prawdę trudno pamiętaj, żeby nie izolować się od ludzi i korzystać z pomocy bliskich oraz przyjaciół. Kiedy oni nie będą w stanie Ci pomóc, to warto rozważyć pomoc terapeuty, który pomoże Ci przejść przez ciężkie chwile.

Skażona igła we śnie może wskazywać, że wkrótce staniesz się obiektem plotek oraz intryg. Nie wszyscy osoby będą po Twojej stronie, dlatego zwracaj szczególną uwagę na ludzi, którymi się otaczasz. Tylko w ten sposób będziesz mogła zidentyfikować toksyczne Ci osoby i odciąć ich od swojego życia. Dobra wiadomość jest taka, że jesteś w stanie sobie poradzić i wyjść z tego.