Sen o lataniu może być symbolem zarówno zmian jak i prób podjęcia ważnych w swoim życiu decyzji. Sen o lataniu może też być obrazem traumatycznych zdarzeń z przeszłości, jednak dotyczy to głównie snów, w którym osoba spada np. ze skały.

Sen o lataniu ma wiele znaczeń. Oto przykładowe z nich

Jeśli jesteś osobą, która zastanawia się na podjęciem ważnych i brzemiennych w skutkach decyzji, sny o lataniu obrazują pragnienie bycia zdecydowanym i asertywnym w ich podejmowaniu. Pamiętaj, że każda życiowa decyzja wymaga zarówno odwagi jak i mądrości. Jeśli więc przemyślisz sprawę i zechcesz podjąć jakieś kroki – nie wahaj się.

Latanie we śnie u osób z lękiem wysokości można zinterpretować w przypadku podejmowania ważnych życiowych decyzji za lęk związany z niepowodzeniem. Często boimy się, że przedsięwzięcie na które przeznaczyliśmy kilka ostatnich miesięcy naszego życia nie uda się.

Jeśli natomiast śni Ci się, że spadasz z dużej wysokości i giniesz, wizje te są wyparciem lęków związanych z przeżytymi traumatycznymi zdarzeniami, o których starasz się zapomnieć, ale które wywarły głęboki wpływ na Twoje życie osobiste jak i na całą Twoją osobowość. Takie sny są symbolem zakończenia dawniej prowadzonego życia, które zmieniło się wraz z przeżyciem traumy.

Jak interpretować sny i dlaczego warto je zapamiętać?

Pamiętaj, że każdy sen trzeba interpretować inaczej. Każdy sen może mieć różne znaczenie. Same pieniądze można zinterpretować również na kilka różnych sposobów. Co innego jeśli śnią Ci się one w sytuacji gdy je znajdujesz w lesie. Co innego gdy je uczciwie zarobisz, a jeszcze co innego gdy wejdziesz w ich posiadanie np. poprzez kradzież. Poprawna interpretacja snu wymaga analizy sytuacji w jakiej sen przedstawił pieniądze oraz weryfikacji Twojego życia, co się w nim obecnie dzieje.

Zapraszamy do dzielenia się swoimi snami w komentarzach pod artykułem. Mogą Cie również zainteresować sny o podobnej tematyce: Czas, urlop, samolot oraz lecieć samolotem.

Zachęcamy również do szukania inspiracji do interpretacji snów w naszej wyszukiwarce.