Jeśli Erupcja śniła się kobiecie to w najbliższych dniach powinna być tolerancyjna i dla swojego partnera, który może mieć zły nastrój, spowodowany chwilowymi problemami. Erupcja we śnie mężczyzny przestrzega przed zbyt gwałtownymi reakcjami na niepowodzenia. Mogą zranić najbliższych a przede wszystkim jego drugą połówkę.

Sennik wprost mówi, że erupcja wulkanu jest powiązana z wewnętrznym konfliktem. Niekiedy przez pozornie głupie rzeczy człowiek potrafi dosłownie wybuchnąć. Zatem jeśli czymś się zbytnio przejmujesz, lepiej pogadać z kimś o tym. Jeśli będziesz trzymać to w sobie, po dłuższym czasie możesz wybuchnąć, a to może zakończyć się na wiele sposobów.

Kobiety, które widziały w swoich nocnych snach jak erupcję wulkanu, a wulkaniczny popiół unosi się w powietrzu – radzi się potraktować ten sen jako ostrzeżenie przed nadejściem serii ciężkich konfliktów. Kłótnie będą się pojawiać z różnych powodów i w różnych porach. Staraj się lepiej kontrolować swoje emocje. Jeśli młodej dziewczynie śni się, że jest pokryta popiołem wulkanicznym, to w rzeczywistości jej egoizm przyniesie wiele problemów.

Jeśli we śnie widziałeś gotującą się lawę wypływającą z wulkanu, to w rzeczywistości powinieneś obawiać się globalnej katastrofy, która pociągnie za sobą wiele ludzkich ofiar. Śniłeś, że byli w stanie uciec przed lawą? Ofiary są nieliczne, a konsekwencje tego incydentu zostaną szybko wyeliminowane.

Jeśli śniłeś, że aktywny wulkan rozrzuca wszędzie lawę i nie ma sposobu, aby przed tym się ukryć. To powinieneś uważać, bo możesz ucierpieć z powodu ataków ze strony swojego szefa. Stałe napięcie niekorzystnie wpłynie na aktywność w pracy. Jeśli jest możliwe, to skorzystaj z urlopu w nadchodzących tygodniach.

Czy śniłeś, że ziemia pokryta czarnym wulkanicznym piaskiem? Ciągłe doświadczenia i niepokoje w rezultacie mogą doprowadzić do najbardziej realnej depresji. Warto rozważyć udaniem się do psychologa bądź wzięciem kilka dni wolnego dla odpoczynku. Spacery na świeżym powietrzu oraz długie szczere rozmowy z bliskimi pomoże w uzyskaniu spokoju.