Sen o wchodzeniu po schodach symbolizuje dążenie do poznania nieznanego, podejmowanie ryzyka i chęć przeżycia nowych doświadczeń.

Znaczenie snu z motywem wchodzenia po schodach według sennika

Według sennika online osoba, która śni o tym, że wchodzi po schodach jest w trakcie bardzo intensywnych zmian i rozwoju osobistego, często doświadcza zmian, które kształtują jej dalsze życie i mają ogromny wpływ na przyszłość. Często tak silna chęć dążenie w nieznane wiąże się w pomyłkami lub przykrymi doświadczeniami ale na koniec śniąca osoba osiąga swój cel i czuje wielką satysfakcje związaną ze swoimi osiągnięciami.

U wielu osobom, szczególnie w młodym wieku, po jakimś upadku schody wzbudzają lęk. Niestety wypadek na schodach zazwyczaj źle się kończy. W najbardziej optymistycznej wersji może się to skończyć na otarciu lub skręceniu kostki, w najbardziej mrocznej śmierci może się nawet skończyć śmiercią.

Jak jeszcze można interpretować sen ze schodami?

Zarówno wchodzenie po schodach w górę jak i pod górę można bezpośrednio zinterpretować jako ciężka droga realizacji marzeń, zdobywania celów. Tak to już jest, że jeśli coś chce się zrobić, nie będzie łatwo. Zazwyczaj nie jest to prosta droga, stąd te wyboje.

Schody mogą również zostać zinterpretowane jako chęć ucieczki od obecnego stylu życia. Coraz częściej zdarza się, że po jakimś czasie odczuwamy torturę, męczymy się w naszym życiu.

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.

Mogą Cie również zainteresować inne interpretacje snów. Na przykład: ucieczka, strach, dziecko oraz lęk