Dworzec we śnie odkrywa Twoje przemyślenia o zmianie. Może to być nie tylko Zmiana miejsca zamieszkania ale też Zmiana pracy lub partnera. Sen o dworcu może również mieć inne znaczenie – masz podróżnicze pasje i marzysz o tym aby poznawać świat.

W interpretacji wizji warto wziąć pod uwagę też inne szczegóły. Jakiego typu był to dworzec, autobusowy, kolejowy, centralny itp. Postaraj się sobie przypomnieć gdzie jechałaś, do domu, do pracy czy zupełnie innego miejsca, którego nie znasz. Wszystkie te detale pozwolą Ci lepiej zrozumieć sen i co on może przepowiadać.

Czekanie na dworcu komunikacji miejskiej we śnie może odzwierciedlać Twoje codzienne życie. Szczególne znaczenie, to ma dla wszystkich tych, którzy czują rutyną, a w życiu panuje ogólna monotonia. Teraz czas, żeby zastanowić się jakie zmiany możesz wprowadzić do swojej codzienności, żeby umilić swój czas. Drobne zmiany jak poprawa diety lub zajęcia fizyczne zdecydowanie poprawią Twoje samopoczucie. W skrajnym przypadku może to być też oznaka pogłębiającej się depresji, której nie należy ignorować. Skontaktuj się z psychologiem, który pomoże Ci znaleźć właściwą terapię jeśli takowej potrzebujesz.

Czekałaś na pociąg, żeby udać się na wymarzone wakacje?

Jeśli w najbliższym czasie planujesz jakikolwiek odpoczynek, to ma on szansę być szczególnie udany. Samotni ludzie będą w stanie nawiązać ciekawe relacje, które dodadzą kolorów do własnego życia. To jest także oznaka, żeby poczynić plany na wakacje jeśli takich nie masz. Podświadomość może dawać Ci do zrozumienia, że nadszedł czas na zregenerowanie własnych baterii.

Odprowadzenie kogoś na dworzec może być negatywnym znakiem. Taka wizja wskazuje na rozstania, zerwania lub rozwody. Wkrótce może czekać na Ciebie kryzys oraz pogorszenie nastroju związany z rozłąką z bliską osobą. Nie zawsze droga dwóch ludzi prowadzi w tym samym kierunku, dlatego zastanów się czy nie nadszedł czas na trudne decyzje.

Miałaś sen, w którym byłaś sama na dworcu? Komfortowo czujesz się przebywając we własnym towarzystwie i zawsze znajdziesz zajęcie dla siebie.