Sen o fotografowaniu lub byciu fotografowanym to bardzo ciekawy sen.

Motyw fotografii w marzeniach sennych

Sen w którym jesteśmy fotografowani lub oglądamy własną fotografię zapowiada pojawienie osoby, która będzie pokazywać nam nasze wady, to czego w sobie nie lubimy i nie akceptujemy ale także nasze zalety i dobre strony. Ta osoba stworzy pewnego rodzaju ?fotografię? ukazującą rzeczy, których o sobie nie wiedzieliśmy. Uświadomienie sobie co w sobie lubimy, a czego nie może spowodować chęć wewnętrznej zmiany.
Sen w którym to my fotografujemy lub pokazujemy komuś fotografię, może oznaczać że to my będziemy pełnić rolę lustra, które pokaże komuś jego cechy. Jeśli uświadamiamy komuś dobre i miłe cechy to reakcjami powinny być życzliwe, ale pokazywanie wad często może budzić niechęć i żal.

Czy widziałeś zdjęcie swojego ukochanego we śnie? Jest to niekorzystny znak dla osoby śniącej. W rzeczywistości poddasz wątpliwości uczciwości i wierności swojego partnera. W najbliższym czasie zachowaj czujność. Pamiętaj także, że nadmierna zazdrość działa na szkodę związku, a czasami nawet może go zakończyć. Dlatego zastanów się czy jest to tego warte. Czy nie warto budować z kimś swoją przyszłością w zaufaniu?

Jak jeszcze może pojawiać się fotografowanie w Twoich snach?

Zdjęcie ślubne we śnie wskazuje na potrzebę stabilności i miłości. Dla osoby w związku jest to sygnał, że nie wiedzie wam się najlepiej. Między wami narasta coraz większy dystans emocjonalny co prowadzi do ochłodzenia nastrojów w domu. Jeśli chcesz uratować swój związek musicie razem ze swoim partnerem pracować nad swoimi niedoskonałościami. Komunikacja jest fundamentem każdej udanej relacji.

Dla osób samotnych taka wizja może zwiastować poznanie nowej osoby. W szczególności jeśli w niedalekiej przyszłości planujesz wakacje. Otrzymasz także okazję na poprawienie swojej sytuacje finansowej dzięki nowo nawiązanym znajomościom.

Stara fotografia może być znakiem, że jesteś otoczona przez wiele sekretów i intryg. Niedługo może wydarzyć się coś, co wstrząśnie Twoim życiem. Pamiętaj, że możesz liczyć na pomoc ze strony swoich przyjaciół i bliskich.