Kąpiel w wodzie we śnie to sen zakochanych! Jeśli śni Ci się wspaniała woda, w której się kąpiesz to prawdopodobnie jesteś Zakochany lub zakochasz się w niedalekiej przyszłości. Twoja dusza już ma poczucie miłosnego uniesienia i lekkości, prawdopodobnie już jesteś w pierwszej, bardziej lub mnie uświadomionej fazie zakochania.

Mycie zimną wodą

Mycie się przejrzystą zimną wodą we śnie jest znakiem korzystnym. Obawa się skończy, smutki znikną, wszystko zacznie się rozwijać w najlepszy sposób. Czasami wizja zwiastuje zdobycie bogactwa, honorów od innych. To także zapowiada otrzymanie odpowiedzi na pewne pytanie, które od dawna niepokoi śpiącego.

Ponadto mycie się czystą wodą we śnie zwiastuje liczne spotkania z nowymi osobami. Dzięki nowym znajomościom otworzą się przed Tobą perspektywy na związek oraz karierę.

Co może oznaczać mycie twarzy?

Śniłeś o tym, że myjesz twarz? Może być to ostrzeżenie, że nie będziesz w stanie wykonywać swoich obowiązków najlepiej. Doprowadzi to do emocjonalnych udręk, żali, które mogą wywołać psychologiczne załamanie. Warto porozmawiać o tym z kimś i spróbować znaleźć sposób na naprawienie błędów.

Kąpiel z ukochanym?

Śniło Ci się, że myjesz swojego ukochanego we śnie? Taki sen symbolizuje miłość i bliskie przywiązanie do drugiej osoby. Zauroczenie już dawno minęło, ale dbasz o swoje relacje z ukochanym. Nie są Ci obce poświęcenia i wiesz, że zawsze możesz liczyć na wsparcie drugiej osoby.

Dla osób samotnych taki sen wskazuje o potrzebie bliskości do drugiego człowieka. Chciałabyś mieć osobę, która będzie w stanie spełnić Twoje wszystkie potrzeby. Wkrótce tak właśnie może się stać, szczególnie jeśli wspólnie braliście kąpiel lub prysznic.

Jeśli jestes osobą samotną to sen o kąpieli zapowiada dobry okres na poznanie kogoś, kto Cię uszcześliwi. Zwłaszcza dotyczy to osób, które doświadczyły zawodu w poprzednich związkach, były w relacji z niedpowiednią osbą lub nie spełniły się uczuciowo. Tym wszystkim będzie sprzyjać szczęscie, ponieważ na swojej drodze spotkją bratnie dusze.