Trąbka we śnie znaczenie | Sennik Online

Trąbka we śnie zapowiada rozrywkowy okres, będziesz udzielać się kulturalnie, odwiedzać kina i teatry, uczestniczyć w koncertach, imprezach i spotkaniach towarzyskich.

Może nie wiesz, ale trąbka jest jednym z głośniejszych instrumentów. Jeśli masz w bloku kogoś, kto ćwiczy na trąbce, na pewno będziesz słyszeć za każdym razem każdy dźwięk. Jeśli w prawdziwym życiu nie masz nic wspólnego z trąbką, instrument ten we śnie może oznaczać problemy. Prawdopodobnie czeka Cie sytuacja w której nie będziesz umiał trzymać języka za zębami. Co niestety sprowadzi na Ciebie problemy.

Często sztuka jest sposobem na uzewnętrznienie swojego wnętrza. Takie zjawisko zachodzi zarówno w przypadku malarzy, którzy poprzez malowanie pokazują swoje wnętrze. Tak samo jest w przypadku muzyków, pisarzy i innych artystów. Osobami kreatywnymi, czy też jak zostało to wcześniej wspomniane w treści artykułu „artystami” są często introwertycy. Introwertyk to osoba, która nie do końca dobrze czuje się w dużym towarzystwie. Artyści również często są indywidualistami. Sztuka pozwala im na kontakt ze światem oraz przy okazji na zarobek.

Jeśli śniło Ci się, że grasz na trąbce to znaczy, że niedługo zostaniesz poproszony o to aby przewodzić jakiemuś wydarzeniu. Jesteś urodzonym organizatorem i masz talent do porozumiewania się nawet z trudnymi osobowościami – dlatego spocznie na Tobie poprowadzenie jakiegoś projektu lub bycie pewnego rodzaju „przywódcą grupy”.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.