Sen o nagrodzie lub otrzymywaniu Nagrody może zwiastować rozczarowanie. Jeżeli jest coś na co czekasz a śniło Ci się, że dostajesz jakaś nagrodę to bądź ostrożny w budowaniu oczekiwań – nie obiecuj sobie zbyt wiele ponieważ możesz doznać bolesnego zawodu. Natomiast jeśli ostrożnie będziesz podchodzić to oczekiwań to możesz zostać bardzo miło zaskoczony. Sen o nagrodzie inspiruje do realistycznego spojrzenia na życie i ostrzega przed bujaniem w obłokach.

Dla wielu osób sen w którym widzimy nagrodę, ale nie mamy jej w rękach może być zapowiedzią długiej walki, której końcem będzie właśnie wejście w posiadanie nagrody. Nagrodą rzecz jasna może być wszystko, poczynając od awansu w pracy, kończąc na dużej nagrodzie finansowej. Zastanów się jednak czy to o co walczysz jest dla Ciebie ważne? Czy może sam proces się dla Ciebie liczy? Każdy rzecz jasna lubi co innego 🙂

Pozostańmy w kontakcie

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.

Mogą Cie również zainteresować artykuły o podobnej tematyce:

Radość jako emocja po otrzymaniu takiej nagrody

Adopcja dziecka w kontekście spełnienia po otrzymaniu “nagrody”. Adopcja jest pewnego rodzaju nagrodą, szczególnie dla par, które nie mogą mieć własnych dzieci, a proces adopcji był dla nich szczególnie trudny.

Narodziny dziecka – w kontekście pewnego rodzaju nagrody dla matki, która nosiła dziecko i troszczyła się o nie przez 9 miesięcy. Narodziny takiego dziecka wiąże się z wielką radością dla rodziców.