Harmonia we śnie znaczenie snu | Sennik Online

Według sennika online sen o harmonii zapowiada korzystny okres w uczuciach. Będziesz cieszyć się powodzeniem u płci przeciwnej.

Harmonia (akordeon) pojawiająca się w snach reprezentuje wewnętrzne emocje oraz cechy osobowości śniącego, który wzbudza ogromne zaufanie i cieszy się dobrą opinią wśród znajomych.

Kiedy we śnie słyszysz piękną melodię płynącą z harmonii, wróży Ci to wielkie szczęście i pomyślność – zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. To korzystny czas na dokonywanie zmian oraz rozpoczynanie nowych przedsięwzięć. Alternatywnie sen wskazuje na pomyślne zakończenie sporów z przyjaciółmi. Jeśli dźwięk jest zagłuszony lub zakłócony inną melodią, to bardzo zła wróżba. Omen ten wieszczy nieszczęście, utratę stabilizacji finansowej oraz kłopoty w życiu osobistym, które mogą doprowadzić nawet do rozpadu związku.

Sen granie na harmonii

Gdy w marzeniu sennym dostrzegasz osobę grającą na harmonii, oznacza to, że wkrótce otrzymasz pewne informacje, które będą miały ogromny wpływ na Twoje życie. Jeśli sen był przyjemny, możesz podziewać się dobrych wiadomości, w przeciwnym wypadku otrzymasz przykre wieści, które wprowadzą Cię w melancholijny nastrój. Kiedy we śnie grasz na harmonii, wieszczy to liczne spotkania z bliskimi oraz zawarcie nowych znajomości z ciekawymi osobami. Sen o harmonii znajdującej się w domu zapowiada dużą rodzinną imprezę – już niebawem otrzymasz zaproszenie na urodziny, imieniny, baby shower lub inną ważną uroczystość.

Podarowanie harmonii co oznacza w marzeniach sennych

Sen o podarowaniu harmonii w prezencie zapowiada liczne niepowodzenia oraz pecha. Zanim podejmiesz ważną decyzję, zastanów się dwa razy, bo nie będzie już odwrotu. Jeśli możesz, unikaj ryzyka związanego z inwestowaniem oszczędności w niesprawdzonych miejscach. Choć widmo szybkiego i dużego zysku wydaje się niezwykle atrakcyjne i korzystne, to pamiętaj o tym, że nie wszystko złoto co się świeci. Kiedy we śnie kupujesz harmonię, oznacza to, że brakuje Ci czasu realizowanie własnych pasji. Postaraj się to zmienić i chociaż raz zrób coś dla siebie – zapisz się na kurs tańca, lekcję śpiewu lub dodatkowy kurs, dzięki któremu podniesiesz swoje kwalifikacje zawodowe.