Sen o haremie zapowiada spełnienie w wielu dziedzinach życia. Mężczyzna, który śni o tym, ze posiada Harem będzie cieszył się powodzeniem u płci pięknej i dobrą passą w kwestiach finansowych. Często o posiadaniu haremu śnią mężczyźni o dużym temperamencie, którzy do późnych lat zachowują energię i witalność.

Sen o haremie oczywiście zazwyczaj zdarza się u mężczyzn jako pewnego rodzaju spełnienie skrytych marzeń i pragnień. Bardzo możliwe, że taki mężczyzna marzy w prawdziwym życiu o większym powodzeniu wśród kobiet. Możliwe również, że chciałby wejść w bliższą relację z ładniejszą kobietą. Niektóre senniki sugerują, że harem we śnie oznacza niezrealizowane potrzeby seksualne śniącego. Wskazywane tu są najczęściej fantazje seksualne z dominacją.

Zdarza się również, że i kobiety śnią o haremie. Sny o kobiecie można wówczas Tłumaczyć dwojako. Po pierwsze kobiety wbrew pozorom jeszcze bardziej rywalizują między sobą niż mężczyźni. Jeśli więc kobieta śni o kobietach (szczególnie jeśli są one jej znane) może to symbolizować ukrytą niechęć do otaczających ją kobiet. Po drugie jeśli takowa niechęć nie występuje, a sny mają zabarwienie erotyczne. Mogą być one przejawem ukrytych skłonności homoseksualnych drzemiących w kobiecie. Jest to tym bardziej prawdopodobne jeśli w przeszłości u kobiety występowały przelotne kontakty seksualne o takim charakterze.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.