O ile sny erotyczne są domeną mężczyzn, o tyle sny, w których pojawiają się uczucia (szczególnie zaś uczucie zakochania) zdarzają się najczęściej kobietom. Jeśli śnią się one kobietom samotnym mogą być wyparciem odczuwanej samotności, która z dnia na Dzień staje się coraz bardziej uciążliwa i coraz bardziej nie do zniesienia. Jest oznaką potrzeby miłości oraz chęci odnalezienia swojej drugiej połówki.

Jeśli natomiast zdarzają się kobietom posiadającym już partnera, mogą być objawem frustracji wynikającej z niezadowolenia ze związku, mogą tez być przejawem chęci zmiany partnera lub zmiany dotychczas prowadzonego stylu związku. Dotyczy to szczególnie snów, w których kobieta widzi uosobienie swojego ideału mężczyzny i zakochuje się w nim, a po przebudzeniu odczuwa poczucie winy.

Czy miałeś sen, w którym kobieta była zakochana w Tobie? Tak wizja może mówić o potrzebie uwagi i zainteresowania. Być może wkrótce znajdziesz się w centrum uwagi wśród rodziny bądź znajomych z pracy. Nie wykluczone jest, że dostaniesz doceniony przez swoje zasługi. Taki sen może być też oznaką samotności w prawdziwym świecie. Być może potrzebujesz czułości kobiecej ręki i trwałych uczuć wobec Twojej osoby.

Dla wielu osób zakochanie we śnie może również być zapowiedzią negatywnych wydarzeń w życiu. Czasami niestety jesteśmy wykorzystywani przez kogoś. Czasami przez obiekty naszego zakochania. Zakochanie / zauroczenie jest szczególnym stanem, w którym nie do końca zwracamy uwagę na wady ukochanej osoby.

Nie znalazłeś odpowiedzi??

Jeśli powyższe interpretacje nie są wystarczające skorzystaj z naszej wyszukiwarki interpretacji, która znajduje się w prawym górnym rogu strony. Spróbuj wyszukać takie frazy jak „brać ślub”, „związek”, „mężczyzna”. Na pewno znajdziesz wiele przeróżnych artykułów ?

Jeśli mimo to nie znajdziesz żadnej interpretacji, która odpowie na wszystkie Twoje pytania zapraszamy do komentowania naszych artykułów. Mogą Cie również zainteresować artykuły o podobnej tematyce, na przykład: Atrakcyjna kobietaKobieta o czarnych włosach oraz uśmiechnięta kobieta. Dodatkowo również zapraszamy do kontaktowania się z nami poprzez stronę na facebooku.