Walący się sufit we śnie zapowiada troski spowodowane przez rodzinne nieporozumienia. Jeśli śniło Ci się, że sufit wali Ci się na głowę to bardzo prawdopodobne, że w Twojej najbliższej rodzinie pojawią się konflikty, kłamstwa, lub inny kłopoty, które zaburzą wzajemne porozumienie i zaufanie.

Interpretacja snu może być różna w zależności od tego, co jest powodem tego, że wali się sufit. Powodów może być wiele. Zła konstrukcja budynku, eksplozja, jakiś wybuch lub inne czynniki zewnętrzne, np. tornado.

Sufit się wali z powodu eksplozji?

Warto zwrócić uwagę na to, co straciłaś w eksplozji. Dom, może symbolizować zmianę miejsca zamieszkania lub konflikt w partnerem. Obecna sytuacja jest niepewna, niestabilna i boisz się co może przynieść kolejny dzień. Utrata samochodu w wybuchu może być oznaką, że nie jesteś w stanie dalej kontynuować realizację swoich planów. Być może dopadło Cię przemęczenie lub realizacja tych planów jest zależna od drugiej osoby. Wybierz sobie cel, który będziesz w stanie zrealizować sama.

Rzadko dzieje się tak, że do wybuchu dochodzi przypadkiem. Zazwyczaj jest to zamierzone działanie. Wiele osób wplata wybuchy złości w swoje codzienne zachowanie.

Może to być również jakaś próba zamachu na Ciebie. Można to interpretować w prawdziwym życiu w taki sposób, że powinieneś uważać.

Pozostańmy w kontakcie

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.

Zachęcamy do zapoznania się z artykułami o podobnej tematyce. Mogą być to między innymi: wybuch, eksplozja, tornado.