Zaćmienie księżyca we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o zaćmieniu księżyca może zapowiadać pojawienie się nowej miłości i przejście do kolejnego etapu w życiu uczuciowym. Zaćmienie księżyca we śnie młodej kobiety może zwiastować ciażę.

Co więc najczęściej śni Ci się po zaćmieniu księżyca? Przede wszystkim jest to oznaka poprawy stanu zdrowia. Dla tych, którzy są chorzy, ten sen z pewnością zapowiada wyzdrowienie, więc nie możesz się martwić, w najbliższej przyszłości na pewno wyzdrowiejesz. Możesz zobaczyć określone zjawisko przed niespodziewanym spotkaniem z Twoją drugą połówką. Jeśli światło księżyca nagle stało się ciemne, to śniący przepowiada, że długo oczekiwane spotkanie usprawiedliwi wszystkie Twoje nadzieje.

W chwilach zupełnej ciemności ludzie i zwierzęta wpadali w dziwne podniecenie, a nawet szał? – jest to bardzo dobry znak, w działalności zawodowej Twoja praca zostanie doceniona, być może czeka Cię awans lub rozwój kariery.

Księżyc miał bardzo nietypowy odcień? Śniący sugeruje, że zamkniesz wszystkie swoje długi. Co się śni ciemnemu luminarzowi? – Dziwne, ciemny odcień nie jest uosobieniem czegoś złego, a wręcz przeciwnie – jest zwiastunem wyzdrowienia kogoś, kogo znasz, a kto od dłuższego czasu zmaga się z chorobą.

Co się dzieje, aby zobaczyć zaćmienie księżyca we śnie? Oznacza to, że przez chwilę stracisz zdrowy rozsądek, poddając się emocjom, najważniejsze, że te emocje bólu tylko pozytywne. Należy zawsze pamiętać, że jak statek nazywasz go, tak on będzie pływać. Jeżeli dysk księżycowy przesłonił jakiś przedmiot przed twoimi oczami, to w najbliższej przyszłości zdobędziesz największe szczęście w życiu.

Sam księżyc na niebie jest często kojarzony z ciążą. Jeśli w Twoim otoczeniu jest kobieta w ciąży, zaćmienie wskazuje na lekką zmianę na froncie osobistym, możliwe są nowe ciekawe znajomości. Czasami taka wizja może być uważana za wizję boską. W tym przypadku zwiastuje to dobre czasy. Jest bardzo prawdopodobne, że osiągniesz równowagę i harmonię psychiczną.