Lód we śnie znaczenie | Sennik Online

Lód we śnie zapowiada nagromadzenie się złych uczuć i konfliktów w życiu śniącego. Natomiast topiący się lód zwiastuje wyzwolenie się ze złych emocji.

Wpadać we śnie pod lodowatą skorupą – do ciężkiej walki z chorobą. We śnie nie będziecie mogli zobaczyć całego świata. Nie będziecie mogli zobaczyć całego świata, nie będziecie mogli zobaczyć całego świata, nie będziecie mogli zobaczyć całego świata.

Śniłeś, że będziesz jeździł na łyżwach na lodzie? Widzieć coś takiego – do utraty pracy, papierów wartościowych czy biżuterii. Modern Sennik online Sennik online Shop wierzy, że działka, w której ślizgałeś się po lodzie, zapowiada szczęśliwy i radosny czas. Jeśli jednak śniło ci się, że podczas jazdy na łyżwach spadłeś przez lód. To masz przyjaciół, którzy nie są tak godni zaufania, jak się wydaje. Lepiej ograniczyć komunikację z nimi.

Jeśli udało ci się chodzić po powierzchni, która pękła i była śliska, to pokonałeś trudną drogę, to wkrótce po ciężkich dniach i niepowodzeniach nadejdzie dobrobyt. Marzenie Ezopa mówi, że takie pokonywanie trudności stwardnieje i wprowadzi cię na nowy poziom, awans lub pozbycie się choroby będzie zasłużonym rezultatem.

Sen, w którym lód pękł, symbolizuje okoliczności, w których się znajdujesz. Ten okres jest teraz bardzo trudny i tylko ty możesz go przezwyciężyć. Jeśli we śnie udało ci się wyskoczyć przed pęknięciem kawałka lodu, oznacza to pomyślne rozwiązanie wszystkich przypadków. Jeśli jednak idziesz na grubej krze lodowej, która, logicznie rzecz biorąc, nie powinna pęknąć, ale pękła, to zamknij się ludzie są winni twoich kłopotów.

Śniło się, że woda z lodem jest w szklance – do choroby wywołanej przez wysypkę. Nocne sny, w których śnisz o stopieniu lodu, obiecują śmierć. Ale ta działka nie zawsze jest złym omenem. Na przykład, Wędrowiec Snów interpretuje śmierć nie tylko w jej bezpośrednim znaczeniu. To może oznaczać koniec związku miłosnego, zwolnienie z pracy.

Sennik online podpowiada, że ten symbol jest zwiastunem poważnych katastrof, często spowodowanych przez chorych. Chodzenie we śnie po grubej warstwie zamarzniętej wody dla młodej kobiety obiecuje ujawnienie swoich romansów. Marzenie o pływających na wodzie krachach lodowych zapowiada liczne niepowodzenia i nieszczęścia, które prowokowane są przez czyjąś zawiść.