Pojecie Wybuch wiąże się z nieoczekiwanym, gwałtownym wydarzeniem mającym zazwyczaj brzemienne skutki. Sen o Wybuch może przytrafić się osobom, które chcą podjąć ważną decyzję, ale obawiają się jej skutków, nie znają ich, lub sądzą, że mogą być przez nich nieakceptowane.

Wybuch we śnie jest też symbolem zniszczenia. Śnić się może osobom, które z woli własnej lub nie, ale utraciły w ostatnim czasie to, co dla nich najcenniejsze. Takie osoby przeżywają zazwyczaj duże pragnienie cofnięcia czasu i powrotu do minionego, utraconego stanu rzeczy.

Być w środku wybuchu i przeżyć, kiedy inni giną, jest oznaką, że wkrótce otrzymasz zadanie. Zadanie, które Ty jedyny będziesz w stanie zrealizować. Być może ktoś bliski będzie potrzebował Twojej nagłej pomocy.

Większe wybuchy, takie jak całego osiedla, a nawet miasta zwiastują poważne lęki w życiu śniącego. Takie lęki nie muszą się odnosić do konkretnych wydarzeń w rzeczywistości, mogą być zbiorem wielu sytuacji, w których przeżywałeś strach. Twój brak umiejętności radzenia sobie w tych momentach manifestuje się w snach. Jeśli takie wizje nawiedzają Cię często w nocy, skonsultuj się psychologiem, bo może to być oznaką poważnych zaburzeń.

Sama interpretacja wybuchu może, ale nie musi dotyczyć tego co dzieje się w Twoim życiu. Może dotyczyć to również wielkich zmian w Twoim życiu.

Jesteśmy w kontakcie

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.

Mogą Cie również zainteresować inne interpretacje snów.