Pojecie Wybuch wiąże się z nieoczekiwanym, gwałtownym wydarzeniem mającym zazwyczaj brzemienne skutki. Sen o Wybuch może przytrafić się osobom, które chcą podjąć ważną decyzję, ale obawiają się jej skutków, nie znają ich, lub sądzą, że mogą być przez nich nieakceptowane.

Symbolika wybuchu w marzeniach sennych. Co może zwiastować?

Wybuch we śnie jest też symbolem zniszczenia. Śnić się może osobom, które z woli własnej lub nie, ale utraciły w ostatnim czasie to, co dla nich najcenniejsze. Takie osoby przeżywają zazwyczaj duże pragnienie cofnięcia czasu i powrotu do minionego, utraconego stanu rzeczy.

Być w środku wybuchu i przeżyć, kiedy inni giną, jest oznaką, że wkrótce otrzymasz zadanie. Zadanie, które Ty jedyny będziesz w stanie zrealizować. Być może ktoś bliski będzie potrzebował Twojej nagłej pomocy.

Większe wybuchy, takie jak całego osiedla, a nawet miasta zwiastują poważne lęki w życiu śniącego. Takie lęki nie muszą się odnosić do konkretnych wydarzeń w rzeczywistości, mogą być zbiorem wielu sytuacji, w których przeżywałeś strach. Twój brak umiejętności radzenia sobie w tych momentach manifestuje się w snach. Jeśli takie wizje nawiedzają Cię często w nocy, skonsultuj się psychologiem, bo może to być oznaką poważnych zaburzeń.

Czego jeszcze może dotyczyć sen z wybuchem?

Sama interpretacja wybuchu może, ale nie musi dotyczyć tego co dzieje się w Twoim życiu. Może dotyczyć to również wielkich zmian w Twoim życiu.

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.

Mogą Cie również zainteresować inne interpretacje snów.