Jeśli śnił Ci się siwy Ojciec to spodziewaj się, że zostaniesz postawiony w sytuacji, która będzie wymagać od Ciebie siły charakteru i zdrowego rozsądku. Ponieważ potrafisz przewidywać konsekwencje swoich działań Uda Ci się przezwyciężyć trudności. Pamiętaj jednak o tym aby nie podejmować pochopnych decyzji i przede wszystkim działać racjonalnie.

Znaczenie snu z postacią siwego ojca

Co oznacza sen, w którym widziałam siwego ojca? Jeśli w rzeczywistości Twój ojciec nie jest siwy, to taki sen może być pozytywnym dla Ciebie znakiem. Taki sen może wskazywać, że dojrzewasz jako osoba i staje się mądrzejsza życiowa. Nie ma znaczenia czy w rzeczywistości masz dobre relacje ze swoim ojcem czy nie. W Twoim otoczeniu znajdują się osoby, którzy traktują Cię jako wzór do naśladowania. Jesteś w stanie szybko poradzić sobie z dowolnym problem i nie poddajesz się kiedy napotykasz pierwszy problem.

Śniło mi się, że mam siwe włosy i jestem ze swoim dzieckiem, co to oznacza? Taki sen wskazuje, że dojrzewasz jako rodzic i masz ambicję na bycie lepszym ojcem dla swoich dzieci. Jeśli w rzeczywistości nie masz dzieci, ani żony, to taka wizja może wskazywać na rosnącą potrzebę założenia rodzinny. To jest także dobry znak dla wszystkich ojców oraz tych, którzy spodziewają się dziecka. Najbliższy czas będzie wam sprzyjał i zyskacie mnóstwo pozytywnej energii.

W jakich jeszcze sytuacjach siwy ojciec może pojawić się w snach?

Dla młodej osoby taka wizja może być symbolem dojrzewania. Wkraczasz w nowy etap życia, etap w którym Twoi rodzice mają mniejszy wpływ na Twoją przyszłość. Zaczynasz samodzielnie podejmować decyzji i odkrywasz własny cel w życiu. Motywem takiego snu najczęściej jest przemijanie i strach przed czymś nowym.

Co oznacza sen, w którym widziałaś siwego ojca z daleka? Taki sen może wskazywać na tęsknotę. Szczególnie jeśli dawno nie widziałaś bliską Ci osobę. Jeśli masz możliwość warto odnowić kontakt i znów do siebie się zbliżać. Niekiedy także taki sen wskazuje na konflikt uczuć w stosunku swojego rodzica.