Jeśli śni Ci się , że ktoś Cię obejmuje to możesz się spodziewać, że bliska osoba da Ci wsparcie w potrzebie. Sen, w którym Ludzie obejmują się nawzajem często dotyczy pomocy i opieki w okresie choroby. Analogicznie, Ty też możesz kogoś Obejmować we śnie i wówczas oznacza to, że to Ty będziesz się opiekować kimś bliskim. Może też zdarzyć się sen, w którym ktoś nie chce Cię objąć lub Ty nie chcesz Obejmować ? taki sen może symbolizować odsunięcie się bliskich osób i opuszczenie w potrzebie.

Obejmowanie dziecka kojarzy nam się z darzeniem go miłością. Tak również można to interpretować w przypadku snu. Niektórzy interpretują w przypadku matek taki sen jako tęsknotę za dzieckiem. Często niektórym się śnią migawki wydarzeń z przeszłości. Oczywiście również może to działać na odwrót, tzn. dziecku może się przypomnieć jak matka je obejmowała. Szczególnie w trudnych sytuacjach gdy już człowiek nie wie co powinien zrobić.

Podczas interpretacji snu w którym występuje obejmowanie należy wpierw rozpocząć od klasyfikacji osoby, która Cię obejmuje, lub którą obejmujesz Ty. Jest to tak ważne, ponieważ cała interpretacja jest uzależniona od tego czy jest to obejmowanie przyjacielskie, wynikające z matczynej miłości czy też z miłości romantycznej. Następnie można się domyślać kontekstu w jakim to obejmowanie występuje.

Pozostańmy w kontakcie

Mogą Cie również zainteresować interpretacje na naszym portalu o podobnej tematyce: Przytulanie, Miłość, Zakochać się

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.