Sny o przytulaniu to domena osób ciepłych i otwartych and także tych, które potrzebują w danym momencie życia wsparcia emocjonalnego.

W pierwszym przypadku Przytulanie we śnie jest odzwierciedleniem pozytywnego usposobienia śniącego i jego ciepłych stosunków z bliskimi. Sen o przytulaniu przydarza się często matkom, które przytulaja dzieci lub osobom będącym w ciepłych związkach. W tym wypadku sen jest odzwierciedleniem harmoniim, poczucia bezpieczeństwa i pozytywnych emocji wypełniajacyh życie śniącego.

W drugim wypadku może być odzwierciedleniem tęsknoty za bliskością z drugą osobą. Taki sen może też byc rezultatem chwilowego poczucia niepewnosci lub zagrożenia.
Sny o przytulaniu rzadko zwiastują jakieś wydarzenia, raczej są postrzegane jako projekcja emocjonalnych potrzeb śniącego, często świadczą o jego wrażliwości i emocjonalności.

Co oznacza przytulanie poduszki?

Najprawdopodobniej oznacza to, że brakuje Ci Twojej osoby najbliższej. Przytulanie poduszki we śnie może być spowodowane nieobecnością ukochanej osoby, bo gdzieś wyjechała lub po prostu mieszka daleko od Ciebie i jej teraz przy Tobie nie ma. Może Ci się to jednak przyśnić również po utracie. Na przykład po zerwaniu lub jesli coś się Twojemu partnerowi / partnerce stanie.

Co oznacza przytulanie dziecka?

Przytulanie dziecka kojarzy nam się z darzeniem go miłością. Tak również można to interpretować w przypadku snu. Niektórzy interpretują w przypadku matek taki sen jako tęsknotę za dzieckiem. Często niektórym się śnią migawki wydarzeń z przeszłości.

Co może oznaczyć gdy przytulasz kogoś od tyłu?

Tak samo jak w przypadku powyżej zapewne kojarzy się to wszystkim z czułością, okazywaniem miłości. Szczególnie kobiety gdy ktoś bliski przytula je od tyłu, czują bezpieczeństwo w objęciach. Podczas interpretacji takiego snu nie należy obawiać się niczego. Należy cieszyć się z fajnego snu.

Co może oznaczać gdy przytulasz poduszkę podczas snu?

Osoby przyzwyczajone do spania z kimś, podczas gdy tej drugiej osoby podczas snu lubią zastępować sobie tego kogoś poduszką. Jest to często spotykane wśród kobiet.