Boa (wąż) we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o wężu boa ma negatywne znaczenie. Ostrzega przed fałszywą osobą w twoim otoczeniu. Jeśli śni ci się, że wąż boa oplata twoją szyję to strzeż się zawistnych osób, które będą spiskować przeciwko tobie.

Boa zazwyczaj śni się ludziom, którzy potrzebują porady lub pomocy w rozwiązywaniu problemów. Śpiący znajduje się na rozdrożu i nie może zdecydować, który krok należy wykonać. Nie ma z kim się konsultować, dlatego warto zwrócić uwagę na inne oznaki nocnych snów.

Zobaczyć we śnie ogromnego węża, owijającego całe ciało osoby może być oznaką, że śniący osiągnął już wysoki poziom mądrości. Zachowuje się we wszystkich sytuacjach życiowych absolutnie poprawnie, dlatego może być on świetnym doradcą dla innych, pomagać przyjaciołom i rodzinie w rozwiązywaniu problemów.

Duży wąż, który nie straszy płci pięknej, sugeruje, że osoba śpiąca marzy o długotrwałym związku. I koniecznie – z doświadczonym, mądrym i rozsądnym człowiekiem. Jest zmęczona życiem w samotności i rozwiązywaniem problemów na własną rękę. Chcę dostać pomoc i wsparcie od drugiej połowy. Przestań się martwić, bo wkrótce los da ci szansę na zbudowanie wymarzonego związku.

Co jeszcze może oznaczać ten sen?

Dziewczyna decyduje się na komunikację z dorosłymi mężczyznami (znacznie starszymi od niej). Wydaje jej się, że tylko z takimi przedstawicielami płci silniejszej jest ciekawie i można jej ufać. W rzeczywistości jest to błędne przekonanie, dlatego spróbuj porozumieć się z młodymi facetami.

Czekałaś na propozycję ręki i serca od drugiej połowy, ale w końcu musisz stawić czoła innej kobiecie. Pokonanie przeciwnika pomoże się uspokoić i zignorować sytuację. Niech człowiek widzi twoją mądrość i zdolność do właściwego zachowania się w sytuacjach konfliktowych. Po tym, na pewno pojawi się przed tobą z pożądanym pierścieniem.

Bardzo duży gad ze snu to wspaniały znak. W drodze na spoczynek spotka bogatego, wpływowego człowieka. Warto spróbować go lepiej poznać i nabrać pewności siebie. Ta nowa znajomość będzie wielką pomocą w życiu marzyciela, dlatego zarobek będzie całkiem możliwy.