Obręcze we śnie znaczenie snu | Sennik Online

Obręcze to przedmioty, które bardzo często wykorzystuje się w codziennym życiu. Mają różne zastosowanie, dlatego możemy mówić w naszych snach o wielu modelach obręczy. Ma to bezpośrednie przełożenie na właściwą interpretację snu oraz jego wpływ na nasze życie. Z jakimi typami obręczy możemy mieć do czynienia w naszych marzeniach sennych i co będą w nich oznaczać? Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas przykładami. Udanej lektury.

Obręcze wykorzystywane do zabawy – znaczenie snów

Bardzo dużą popularnością wśród dzieci (i nie tylko) cieszą się obręcze, które wykorzystuje się na co dzień do zabawy. Jeżeli w trakcie snu skacze się przez obręcz w domu lub na sali gimnastycznej to jest to bardzo ważny znak. Widziany w ten sposób symbol senny nawiązuje do tego, że w naszym życiu napotkamy na wiele różnych przeszkód, które będziemy musieli pokonać. Poradzenie sobie z nimi pozwoli nam na osiągnięcie upragnionego celu. Sama zabawa obręczami wskazuje na to, że jesteśmy lubiani w towarzystwie oraz utrzymujemy bardzo dobre kontakty z naszymi bliskimi. Warto zadbać o to, by to się nie zmieniło.

Przykłady snów o obręczy – interpretacje

W ogólnym znaczeniu sen o obręczy może wskazywać na to, że śpiącą osobę czeka nawiązanie nowych relacji towarzyskich. Będą to ciekawe i korzystne znajomości, dlatego w najbliższych tygodniach po śnie nie powinniśmy stronić od spotkań z nowymi ludźmi. Mogą one pomóc nam w realizacji upragnionych celów. Pierścień to specyficzna obręcz. Jeżeli go widzimy, to wskazuje on na autorytet i władze, którymi się cieszymy. Alternatywnym znaczeniem będzie chęć zdobycia tej władzy i autorytetu, jednak droga do tego może być bardzo wyboista.

Inne sny z obręczami

Do innych popularnych snów z obręczami zalicza się widok kosza do koszykówki. Tam również jest obręcz, która pozwala na umieszczenie w niej piłki i zdobycie cennych punktów. Taki sen wskazuje na etap przejściowy w życiu śpiącej osoby. Możliwe, że to okres, w którym będzie musiała grubą kreską oddzielić życie młodzieńcze i wejść pewnym krokiem w dorosłość. Jeżeli obręcz widziana we śnie jest krzywa lub uszkodzona, to sen ten będzie miał negatywne przesłanie. Wskazuje on na to, że w najbliższej przyszłości może dojść do kłótni w rodzinie śpiącej osoby lub do problemów w sferze zawodowej. Warto mieć się wtedy na baczności.