Jeśli śniła Ci się Fosa to znaczy, że pewna osoba, którą darzysz uczuciem nie chce Cię dopuścić do siebie.

Znaczenie snów z obecnością fosy 

Według sennika online Fosa wypełniona wodą symbolizuje pewną emocjonalna barierę, która nie pozwala Ci się zbliżyć. Wyschnięta Fosa symbolizuje zwiększenie szans i usunięcie barier na drodze do uczucia.

Oczywiście fosa może być mechanizmem obronnym dla śniącego. W zasadzie często zdarza się, że nasze ciało / organizm reagują i przeciwdziałają czemuś. Tak samo jest z naszą głową i sercem. Te wszystkie elementy naszego ciała pracują 24/7 i często mają racje. Na przykład rozum często ostrzega i chroni nas przed różnymi niebezpieczeństwami.

Fosa też może oznaczać pewnego rodzaju zabezpieczenie przed ucieczką. Może to oznaczać, że w prawdziwym życiu wplątałeś się w coś z czego trudno jest wyjść. Przypomnij sobie przed kim uciekałeś, czy to była postać z rzeczywistości czy fikcyjna. Jeśli uciekałeś przed osobą, którą znasz i darzysz sympatią w prawdziwym życiu, to taki sen jest symbolem strachu. Szczególnie jeżeli jesteś nieśmiałą osobą, której brakuje pewności siebie. Martwisz się, że Twoje otoczenie nie zaakceptuje Ciebie w pełni, a może nawet znienawidzi i będzie chciało Cię skrzywdzić. Być może boisz się, że ta osoba wykorzysta przeciwko Tobie fakty, którymi podzieliłeś się w sekrecie. W tej wizji jest też dobra wiadomość. Najczęściej te lęki są w pełni nieuzasadnione.

Jak odpowiednio interpretować swoje sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.

Powyższy opis snu nie jest wystarczający? Skorzystaj z wyszukiwarki snu w prawym górnym rogu strony.