Sen o nerwach i nerwowości to domena osób, które miały zestresowanych i zbyt wymagających rodziców.

Widok nerwowej postaci we śnie lub własne poczucie zdenerwowania. Co mówi o tym sennik?

Jeśli denerwujesz się we śnie albo widzisz we śnie nerwowe osoby to znaczy przeżywasz podświadomie Lęk o to, że nie sprostasz oczekiwaniom rodziców. Rodzice są też tymi, którzy przekazują nam swoje postrzeganie świata i sposoby reagowania problemy. Lęk przed niesprostaniem problemom jest przekazywany z pokolenia na pokolenie – nerwowi Rodzice przekazują niejako Nerwowość swoim dzieciom. Sny o nerwach są więc wyrażeniem wewnętrznych napięć śniącego, ale nie należy się ich obawiać ponieważ nie zwiastują żadnych złych wydarzeń.

W dzisiejszych czasach na nasze samopoczucie może wpłynąć tak naprawdę każdy obszar życia. Może się nam nie powodzić w pracy, możemy zostać z niej zwolnieni lub wynagrodzenie, które otrzymujemy może być niewystarczające żeby pokryć wszystkie zobowiązania finansowe. W domu może się nam nie układać z partnerem / partnerką, może być to coś tymczasowego lub stały stan wojny pomiędzy partnerami. Dodatkowo również może być coś nie tak w związku z naszymi dziećmi, np. problemy w szkole lub problemy ze zdrowiem.

Co jeszcze mogą oznaczać sny z motywem zdenerwowania się?

Niestety trzymanie w sobie nerwów lub wyrażanie ich w zły sposób może się skończyć bardzo źle. W nerwach również zazwyczaj podejmujemy złe decyzje. Dlatego najlepiej jeśli jest jakiś problem / konflikt rozwiązać go rozmawiając.

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.

Mogą Cie również zainteresować inne interpretacje snów.