Pojecie Wybuch wiąże się z nieoczekiwanym, gwałtownym wydarzeniem mającym zazwyczaj brzemienne skutki. Sen o Wybuch może przytrafić się osobom, które chcą podjąć ważną decyzję, ale obawiają się jej skutków, nie znają ich, lub sądzą, że mogą być przez nich nieakceptowane.

Wybuch we śnie jest też symbolem zniszczenia. Śnić się może osobom, które z woli własnej lub nie, ale utraciły w ostatnim czasie to, co dla nich najcenniejsze. Takie osoby przeżywają zazwyczaj duże pragnienie cofnięcia czasu i powrotu do minionego, utraconego stanu rzeczy.

Rzadko dzieje się tak, że do wybuchu dochodzi przypadkiem. Zazwyczaj jest to zamierzone działanie. Wiele osób wplata wybuchy złości w swoje codzienne zachowanie. Niektórzy wręcz żyją z tego, że “wybuchają na innych”. Często w różnych firmach, szef jest niemiły, czepia się pracowników. W takich miejscach może to mobilizować do pracy, ale nie tylko. Takie awantury mają też złe skutki, osoby atakowane przez szefa często wpadają w różnego rodzaju problemy psychiczne, np. depresje. Czują się prześladowane. Takie sytuacje nie tylko mogą skutkować terapią, ale również odpowiedzialnością prawną dla pracodawcy, ponieważ takie zachowanie jest zabronione.

W związkach takie wybuchy również są złe. Zazwyczaj niszczą one związek, mają działanie destrukcyjne. Często eskalują one wręcz do psychicznej agresji, co również w naszym kraju jest zabronione. Nie można się nad kimś znęcać psychicznie.

Pozostańmy w kontakcie

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.