Halabarda we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniła Ci się Halabarda to znaczy, że usłyszysz dużo pozytywnych opinii na swój temat. Tak dobre wieści dodadzą Ci skrzydeł chęci do działania.

Halabarda to broń drzewcowa łącząca w sobie elementy włóczni, topora oraz haka. Występująca w marzeniach sennych wskazuje potrzebę zadośćuczynienia, konieczność naprawienia popełnionych błędów, ale nie tylko.

Pojawiająca się w snach halabarda często jest oznaką usamodzielnienia się śniącego. Świadczy o chęci przejęcia całkowitej kontroli na swoim życiem lub poszczególnymi jego sferami. Ostatniej nocy przyśniła Ci się halabarda? Możesz być spokojny, to bardzo dobry znak, mówiący o tym, że bliscy docenią Twoją ciężką pracę oraz poświęcenie. Możesz także liczyć na pochwały oraz pozytywne oceny – zarówno od przełożonych, jak i współpracowników. Będzie to dla Ciebie skuteczna motywacja dla dalszego działania.

Jeśli sen był nieprzyjemny, wówczas wieszczy nieporozumienia oraz kłótnie z sąsiadami. Postaraj się trzymać nerwy na wodzy, a wszystko zakończy się pomyślnie. Omen ten może wskazywać na to, że w Twoim otoczeniu pojawią się fałszywe osoby, którym nie należy ufać. Uważaj, bo ktoś zechce wykorzystać Twoją naiwność oraz dobroduszność, w celu zrealizowania własnych planów.

Gdy w snach osób młodych pojawia się halabarda, wskazuje to na tymczasowe problemy ze znalezieniem zatrudnienia. Nim się obejrzysz, znajdziesz pracę, która przyniesie Ci ogromną satysfakcję, a przede wszystkim upragnioną stabilizację finansową. Kiedy śnisz o tym, że trzymasz w dłoni halabardę, mniej się na baczności. Symbol ten wieszczy sprzeczki i nieporozumienia z bliskimi. Spróbuj zrozumieć innych i uszanuj ich poglądy, tak jak oni szanują Twoje. Zastanów się, czy warto kłócić się o coś, co tak naprawdę nie ma większego znaczenia… Sen o połamanej, zniszczonej halabardzie, wskazuje na przejściowe problemy i trudności związane z realizacją zamierzonych celów i przedsięwzięć. Na szczęście nie potrwa to długo. Zaciśnij zęby, weź się w garść i nie poddawaj, nawet wtedy, kiedy wydaje Ci się, że wszystko sprzysięgło się przeciwko Tobie. Nim się obejrzysz, a osiągniesz wymarzony sukces!