Sen o śladach może mieć dwojakie znaczenie.

Symbolika śladów w marzeniach sennych – znaczenie 

Po pierwsze Brudne ślady zwiastują, że ktoś sprawi Ci przykrość. Zwłaszcza jeśli śnią Ci się Brudne ślady pozostawione w Twoim domu.

Z kolei sen o śladach na śniegu to pozytywny sen – oznacza on, że spotkasz kogoś kto wywrze na Twoje życie bardzo pozytywny wpływ. Może to być ktoś w rodzaju mentora, ale może to być też przyjaciel, który da Ci dobrą radę.

Czy zapamiętałeś z czego były te ślady? Była to ścieżka utarta przez pole? Ślady zrobione butami w śniegu? A może w piasku? Może była to droga ułożona z jakichś kamyczków, róż lub czegoś innego?

Gdy podążałeś za tymi śladami co się działo wokół? Czy działo się coś co zwróciło Twoją uwagę? Stali inni ludzie? Były jakieś zjawiska atmosferyczne?

Jak interpretować sny, w których pojawiają się ślady?

Interpretacja snu zależy od szczegółów:

  • Jakie ślady zobaczyłeś we śnie?
  • Jak wyraźne były ślady, które ujrzałeś we śnie?
  • Dokąd te ślady prowadziły?
  • Udało Ci się dojść po śladach do jakiegoś miejsca? Jeśli tak to co to miejsce dla Ciebie oznacza? Kojarzy Ci się ono z czymś w prawdziwym życiu?
  • Sam podążałeś za tymi śladami? Czy miałeś jakiegoś towarzysza?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy. Pamiętaj o czytaniu innych artykułów na łamach naszego portalu